خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کلاریس عروسکی طرح خرگوش

فرش کلاریس عروسکی طرح خرگوش
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس عروسکی طرح خرگوش فرش کلاریس عروسکی طرح خرگوش فرش کلاریس عروسکی طرح خرگوش

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100275-02
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
975,000 تومان 
 

فرش کلاریس عروسکی طرح خرگوش
از پر فروش ترین فرش ها اتاق کودک می توان به فرش کلاریس عروسکی طرح خرگوش اشاره کرد. جدید ترین فرش کلاریس اتاق کودک، فرش کلاریس طرح خرگوش می باشد که تا به الان تمامی مشتریان فروشگاه واگره فرش از آن استقبال بسیار فراوانی کرده اند. تعداد گره های عرضی(شانه) بافته شده در این فرش اتاق خواب کودک، 700 گره می باشد. تعداد گره های طولی در این فرش عروسکی 2550 گره(تراکم) می باشد در واقع این فرش، فرش 700 شانه کلاریس تراکم 2550 مناسب اتاق کودک می باشد. جنس نخ خواب فرش عروسکی طرح خرگوش از پلی اوژن می باشد که از خاصیت های فراوانی برخوردار است. نخ پلی اوژن در بافت فرش، بسیار نرم و بدون پرزدهی عمل می کند. به گفته کارشناسان فرش کاشان، کیفیت این محصول فرش درجه یک می باشد و تعداد رنگ های به کار رفته در این فرش نامحدود می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش عروسکی کودک در شهر فرش کاشان
خرید فرش اتاق کودک یکی از مهم ترین خرید های فرش نسبت به خرید های فرش آشپزخانه و فرش پذیرایی و... می باشد. دلیل مهم بودن خرید فرش اتاق خواب کودک، راحتی و نرمی فرش است. فرش باید از جنس بسیار مرغوبی باشد تا کودکان شما احساس راحتی داشته باشند. از پر فروش ترین فرش های فروشگاه واگره فرش کاشان، فرش های عروسکی کلاریس و چاپی می باشد که از طرح های بسیار بسیار متنوع و مناسب اتاق کودکان و نوزادان می باشد. فرش های کلاریس کاشان به دلیل جنس خوبی که دارند، پرزدهی ندارند و باعث شستشوی مداوم نخواهند شد. 
خرید فرش کودک ارزان قیمت 
قیمت فرش کودک پسرانه و قیمت فرش کودکانه
در فروشگاه واگره فرش بسیار مقرون به صرفه می باشد. بهترین قیمت فرش های  کلاریس عروسکی کودکان را می توانید در این فروشگاه فرش کاشان خریداری کنید. گروه تولیدی واگره فرش تمام تلاش خود را بر این گذاشته اند تا بتوانند رضایت مشتریان خود را به دست بیاورند. 

برگشت به بالا