خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کودک کلاریس طرح خرس و بند رخت

فرش کودک کلاریس طرح خرس و بند رخت
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک کلاریس طرح خرس و بند رخت فرش کودک کلاریس طرح خرس و بند رخت فرش کودک کلاریس طرح خرس و بند رخت

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100362
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
975,000 تومان 
 

خرید فرش کودک طرح خرس و بند رخت 

این فرش زیبا و جذاب با تنوع رنگی نامحدود با تکنولوژی چاپ کلاریس تولید می شود. این فرش کلاریس با گره در عرض 700 شانه و گره در طول تراکم 2550 بافته می شود و به شیوه چاپ کلاریس با تنوع رنگ نامحدود چاپ می شود. فرش اتاق کودک باید بسیار نرم باشد و طرح آن مورد پسند و سلیقه کودک باشد. این فرش هم برای فرش اتاق کودک پسران مناسب است هم برای فرش اتاق کودک دخترانتنوع رنگی در فرش کودک طرح خرس بسیار بالا می باشد و از رنگ هایی در این فرش استفاده شده است که برای کودکان بسیار جذاب می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

بهترین فرش برای اتاق کودک

فرش کودک باید دارای چند ویژگی منحصر به فرد باشد که موقع خرید باید به آن توجه کنید. طرح فرش اتاق کودک باید مورد پسند کودک باشد نه شما. در واقع موقع انتخاب فرش اتاق کودک باید به کودک خود این اجازه را بدهید تا خودش آن طرح فرش مورد نظر خودش را انتخاب کند و شما صرفا نقش راهنمایی برای آن داشته باشید.

همچنین فرش اتاق کودک بسیار نرم باشد تا اگر کودکتان بخواهد روی آن فرش بازی کند و یا حتی روی آن بخوابد، بافت و الیاف نرمی داشته باشد و به بدن او نکوبد و باعث بروز حساسیت برای کودک نیز نشود.

مورد بعدی که باید موقع خرید فرش کودک به آن توجه کنید قابل شستشو بودن فرش کودک است زیرا نگرانی از کثیف شدن فرش همیشه والدین را درگیر کرده است.

فرش کودک موجود در فروشگاه فرش واگره کاشان به صورت کلاریس بافته می شود و فرش های کلاریس هم قابل شستشو می باشند و بسیار نرم هستند و به علت تنوع بالا در طرح و رنگ کودکان می توانند هر مدلی که دوست داشتند را خریداری کنند و یا سفارشی برای خودشان سفارش بدهند.

برگشت به بالا