خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش اصیل ایرانی کلاریس کاشان

فرش اصیل ایرانی کلاریس کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش اصیل ایرانی کلاریس کاشان فرش اصیل ایرانی کلاریس کاشان فرش اصیل ایرانی کلاریس کاشان فرش اصیل ایرانی کلاریس کاشان فرش اصیل ایرانی کلاریس کاشان فرش اصیل ایرانی کلاریس کاشان فرش اصیل ایرانی کلاریس کاشان

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
35-40 رنگ
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100914
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
7,200,000 تومان 
 

بسیاری از خریداران به منظور تهیه فرش اصیل ایرانی کلاریس کاشان به دنبال لوکس ترین و گران قیمت ترین محصولات فرش کاشان هستند. در صورتی که می توانید بهترین قیمت فرش کلاریس 1200 شانه کاشان را در فروشگاه اینترنتی واگره فرش ببینید. این فروشگاه آنلاین فرش ارائه دهنده متنوع ترین طرح و رنگ بنید از این محصول با رنگ زمینه فرش مشکی، فیلی و سرمه ای متناسب با دکوراسیون های مختلف می باشد.
مشخصات فرش 1200 شانه کلاریس کاشان
تولید فرش کلاریس در شهر فرش کاشان به دلیل کاهش هزینه ها اخیرا بسیار رواج داشته که قیمت مناسب این محصولات لوکس نه تنها به منزله بی کیفیت بودن آن نیست، بلکه الیاف بافت پلی اوژن به کار رفته در آن به لحاظ کیفی و مقاومت بسیار مشابه با ویزگی های اکریلیک می باشد که تولید آن در ایران سبب ارزان قیمت شدن الیاف پلی اوژن نسبت به اکرولیک گشته است. هم چنین تراکم بالای به کار رفته در این محصولات لوکس سبب مقاومت بالا و کیفیت درجه یک فرش 1200 شانه کلاریس کاشان شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

بهترین قیمت فرش کلاریس 1200 شانه کاشان
به منظور مشاهده و بهره مندی از بهترین و نازلترین قیمت فرش 1200 شانه کلاریس کاشان می توانید به فروشگاه اینترنتی واگره فرش مراجعه تا بدین واسطه از خریداری محصولات با کیفیت و قیمت مناسب این وب سایت فروشگاهی برخوردار گردید. همراه با خریداری محصولات فرش کاشان از این فروشگاه معتبر فرش می توانید ضمانت نامه کتبی و معتبر نیز دریافت نمایید.

برگشت به بالا