خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کلاریس اصیل 1200 شانه کاشان

فرش کلاریس اصیل 1200 شانه کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس اصیل 1200 شانه کاشان فرش کلاریس اصیل 1200 شانه کاشان فرش کلاریس اصیل 1200 شانه کاشان فرش کلاریس اصیل 1200 شانه کاشان فرش کلاریس اصیل 1200 شانه کاشان فرش کلاریس اصیل 1200 شانه کاشان فرش کلاریس اصیل 1200 شانه کاشان فرش کلاریس اصیل 1200 شانه کاشان

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohr400401
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
7,200,000 تومان 
 

یکی از انواع فرش ماشینی که امروزه به صورت چاپی روانه بازار می گردد و توانسته به سبب تعداد رنگ نامحدود بافت زیبایی خاصی را به همراه داشته باشد به طوری که نظر بسیاری از هموطنان را جلب نماید را می توان فرش کلاریس معرفی نمود که در تراکم های مختلف هم چون فرش کلاریس اصیل 1200 شانه کاشان روانه بازار می گردد. بافت این طرح های فرش در شهر فرش کاشان با طرح های به روز و زیبا از طرح های مدرن گرفته تا سنتی مورد بافت قرار می گیرد تا هر نوع سیلقه وسبک دکوراسیون بتوانند به این نمونه از فرش های ماشینی دست یابند.
تراکم طولی بافت فرش های کلاریس اصیل 1200 شانه برابر با 3600 می باشد که انسجام گره ها و دوام فرش را به همراه دارد. جنس نخ بافت این فرش ماشینی از جنس نخ پلی اوژن می باشد که از ثبات رنگی بالایی برخوردار است. عدم تغییر رنگ در شستشو و دوام بالای این نخ خاب که از عدم پرزدهی برخوردار است را می توان از ویژی های این نوع الیاف بافت برای نخ خاب فرش مطرح کرد.
از تم رنگ زمینه این فرش کلاریس اصیل می توان به رنگ فرش خاکستری، آبی، ابی کاربنی و صورتی اشاره نمود که در ابعاد فرش 6 متر، 9 و 12 متر و سایز قالیچه های 1.5*1، 2.25*1.5، 1.80*1.20 اشاره نمود که بسته به مساحت مکان مورد استفاده می توانید آن را خریداری نمایید.
فروشگاه واگره فرش برای تهیه این نمونه از فرش های کلاریس یا چاپی امکان خرید اینترنتی فرش کلاریس محتشم کاشان با قیمت درب کارخانه را مهیا نموده است تا متقاضیان بتوانند با صرف کمترین زمان به فرش دلخواه خود دست یابند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش کلاریس اصیل 1200 شانه کاشان
فرش کلاریس اصیل 1200 شانه کاشان از نقشه های اصیل کلاسیک فرش می باشد که انتخاب آن برای دکوراتیوهای سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. این طرح فرش را علاوه بر خرید آنلاین می توانید به صورت حضوری از فروشگاه واگره فرش تهیه نمایید. ارائه ضمانت اصالت و کیفیت فرش نیز از مزیت خرید این فروشگاه برای دسترسی به بهترین فرش های ماشینی از جمله بهترین فرش کلاریس می باشد.

برگشت به بالا