خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کلاریس کلکسیون مدرن 1200 شانه کاشان

فرش کلاریس کلکسیون مدرن 1200 شانه کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس کلکسیون مدرن 1200 شانه کاشان فرش کلاریس کلکسیون مدرن 1200 شانه کاشان فرش کلاریس کلکسیون مدرن 1200 شانه کاشان فرش کلاریس کلکسیون مدرن 1200 شانه کاشان فرش کلاریس کلکسیون مدرن 1200 شانه کاشان فرش کلاریس کلکسیون مدرن 1200 شانه کاشان فرش کلاریس کلکسیون مدرن 1200 شانه کاشان فرش کلاریس کلکسیون مدرن 1200 شانه کاشان فرش کلاریس کلکسیون مدرن 1200 شانه کاشان

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohr400403
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
7,200,000 تومان 
 

فرش کلاریس کلکسیون مدرن 1200 شانه کاشان با تعداد 3600 گره در طول بافته می شود تا در کنار ظرافت، دوام بالاتری را برای فرش ایجاد نماید. استفاده از این تراکم بافت برای فرش های کلاریس سبب می گردد تا طرح چاپ شده بر روی فرش شباهت بالایی به فرش های دستبافت داشته باشد. چاپ و بافت این طرح از قالی ماشینی با به روز ترین تکنولوژی انجام می گردد که سبب شده تا محصول تولیدی در کنار الیاف پلی اوژن بافت آن یک فرش درجه یک را روانه بازار نماید. عدم پرزدهی، ثبات رنگی و مقاومت بالا از ویژگی های این نوع جنس نخ خاب بافت فرش به شمار می رود.  
در کنار ویژگی های بافت این فرش استفاده از طراحی تلفیقی مدرن و سنتی در این محصول را می توان عاملی بر زیبایی این فرش ها دانست که با تعداد نامحدود رنگ ارتقا می یابد.
فروشگاه اینترنتی واگره فرش متنوع ترین طرح و رنگ زمینه فرش های کلاریس را در اختیار خریداران قرار می دهد که به صورت فروش آنلاین فرش ماشینی کلاریس کلکسیون مدرن 1200 شانه کاشان با قیمت مناسب می توانید آن را تهیه نمایید.
در باب رنگ بندی های زمینه این نوع فرش ماشینی مدرن کلاریس می توان به رنگ فرش سبز، زرد، خاکسرتی و شرابی اشاره نمود که زیبایی خاصی را برای این فرش ایجاد می نماید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

شرکت واگره فرش در باب رفع نیاز خریداران با عرضه متنوع ترین فرش های ماشینی در دسته بندی های مختلف امکان خرید مستقیم را برای هموطنان مهیا نموده است تا متقاضیان به راحتی بتوانند با صرف کمترین زمان و هزینه به فرش دلخواه خود دست یابند. امکان فروش آنلاین فرش ماشینی کلاریس کلکسیون مدرن 1200 شانه کاشان با قیمت مناسب نیز به همین جهت در این شرکت مهیا گشته است تا به راحتی متقاضیان بتوانند با مشاهده عکس فرش از وب سایت واگره فرش کاشان و مقایسه طرح های متنوع آن به انتخابی درخور دست یابند. قیمت ارزان و مناسب در این فروشگاه را می توان یکی از علل فروش مستقیم و بدون حضوری واسطه بیان نمود. 

برگشت به بالا