خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی کلاریس 1200 شانه کاشان

فرش ماشینی کلاریس 1200 شانه کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی کلاریس 1200 شانه کاشان فرش ماشینی کلاریس 1200 شانه کاشان فرش ماشینی کلاریس 1200 شانه کاشان فرش ماشینی کلاریس 1200 شانه کاشان فرش ماشینی کلاریس 1200 شانه کاشان فرش ماشینی کلاریس 1200 شانه کاشان فرش ماشینی کلاریس 1200 شانه کاشان فرش ماشینی کلاریس 1200 شانه کاشان

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohr400405
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
7,200,000 تومان 
 

یکی از انواع فرش های ماشینی عرضه شده در بازار فرش، فرش کلاریس یا فرش چاپی می باشد که به صورت چاپ تصویر به شکل عمقی بر روی فرش های خام 1200 شانه تراکم 3600 تولید و روانه بازار می گردد. استفاده از طرح های متنوع از طرح های مدرن گرفته تا طرح های کلاسیک و حتی طرح های تلفیقی در این محصولات به همراه تعداد نامحدود رنگ بندی و این تراکم بالای بافت را می توان از علل زیبایی این فرش بیان نمود که توانسته زیبایی محصور کننده ای را برای این محصول ایجاد نماید.
فرش ماشینی کلاریس 1200 شانه کاشان یکی از این نمونه فرش های تولیدی در شرکت واگره فرش می باشد که می توانید آن را در ابعاد مختلف با رنگ بندی های فرش بنفش، آبی، خاکستری و فرش زرشکی خریداری نمایید. قالی کلاریس کاشان از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و علت آن هم استفاده از الیاف پلی اوژن با مقاومت و دوام بالا، تثبیت رنگ پذیری و عدم پرزدهی است.
فروش آنلاین فرش 1200شانه اصیل محتشم کلاریس با بهترین قیمت در فروشگاه واگره فرش منجر به این گشته تا بتوانید با خرید این نمونه از محصولات به یک فرش ایده آل برای اتاق خواب دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش آنلاین فرش 1200شانه اصیل محتشم کلاریس با بهترین قیمت
در شرکت واگره فرش کاشان تولید و عرضه فرش های کلاریس با بهترین مواد اولیه صورت می گیرد تا خریداران در کنار طرح و زیبایی فرش بتوانند به یک فرش با کیفیت دست یابند. در باب فروش آنلاین فرش 1200 شانه اصیل محتشم کلاریس با بهترین قیمت در این فروشگاه نیز در راستای جلب اطمینان خریداران، واگره فرش ارائه ضمانت کتبی کیفیت را برای محصولات خود در نظر گرفته است تا با اطمینان کامل بتوانید به خرید اینترتنی فرش اقدام نمایید. در باب قیمت مناسب نیز در کنار بحث ویژگی های تولیدی این محصول نحوه فروش مستقیم و بدون واسطه را می توان در این امر دخیل دانست که سبب شده تا فرش با قیمت تولیدی به خریداران عرضه گردد.

برگشت به بالا