خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کلاریس 1200 شانه کاشان

فرش کلاریس 1200 شانه کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس 1200 شانه کاشان فرش کلاریس 1200 شانه کاشان فرش کلاریس 1200 شانه کاشان فرش کلاریس 1200 شانه کاشان فرش کلاریس 1200 شانه کاشان فرش کلاریس 1200 شانه کاشان فرش کلاریس 1200 شانه کاشان

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohr400407
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
7,200,000 تومان 
 

فرش ماشینی کلاریس محشتم کاشان از نسل جدید فرش های ماشینی روانه شده در بازار فرش در شهر فرش کاشان می باشد که توانسته از لحاظ زیبایی نظر خریداران زیادی را به خود جلب نماید. فرش کلاریس 1200 شانه کاشان با طراحی منحصر به فرد را می توانید در تم رنگ زمینه فرش قهوه ای، سبز و بنفش بسته به سلیقه و در نظر گرفتن سبک و هارمونی رنگ دکوراتیو خریداری نمایید. برای خرید فرش کلاریس نسل جدید فرش ماشینی 1200 شانه با قیمت کارخانه می توانید از مجموعه فروشگاه واگره فرش ارائه دهنده متنوع ترین طرح های این محصول دیدن نمایید و سپس به خرید فرش کلاریس دست یابید.
ویژگی فرش های کلاریس 1200 شانه کاشان
در تولید یک چنین محصولاتی ابتدا یک فرش سفید که با نام فرش خام معرفی می گردد به صورت فرش 1200 شانه تراکم 3600 تولید می شود و سپس برای ارائه یک فرش کلاریس به سمت دستگاه های  چاپ کلاریس که از چاپ عمقی است، فرستاده می شود. از ویژگی های این نوع فرش ماشینی تعداد نامحدود رنگ را می توان بیان نمود که با تراکم بالای این فرش خام، زیبایی فرش را به حد قالی های دستبافت می رساند. الیاف پلی اوژن نیز به عنوان نخ خاب از دیگر خصوصیات این فرش نسل جدید می باشد که کیفیت مطلوبی را برای فرش به همراه دارد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش کلاریس نسل جدید فرش ماشینی 1200 شانه با قیمت کارخانه
برای خرید فرش کلاریس نسل جدید فرش ماشینی 1200 شانه با قیمت کارخانه می توانید از فروشگاه واگره فرش که امکان خرید به شکل مستقیم را فراهم نموده است به دو شیوه خرید حضوری و خرید آنلاین فرش کلاریس به این محصولات دست یابید. فروش مستقیم در این مجموعه علاوه بر دسترسی آسان به محصولات فرش کاشان در کوتاه نمودن دست دلالان نیز تاثیر داشته است که خود یکی از عامل های مهم تاثیر گذار در قیمت فرش می باشد.

برگشت به بالا