خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کلاریس کاشان 1200 شانه

فرش کلاریس کاشان 1200 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس کاشان 1200 شانه فرش کلاریس کاشان 1200 شانه فرش کلاریس کاشان 1200 شانه فرش کلاریس کاشان 1200 شانه فرش کلاریس کاشان 1200 شانه فرش کلاریس کاشان 1200 شانه

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohr400409
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
7,200,000 تومان 
 

اگر به دنبال فرش های فانتزی مشابه با فرش های دستبافت نما هستید پیشنهاد خرید فرش کلاریس کاشان 1200 شانه را به خاطر داشته باشید. تراکم بالای این محصولات که به صورت فرش 1200 شانه تراکم 3600 می باشد ظرافت و انسجام گره ها را برای این محصول به وجود می آورد که با تعداد نامحدود رنگی که در چاپ تصویر فرش به کار می رود یک فرش زیبا را برای زینت بخشیدن به منازل تولید می نماید. این قالی ماشینی که با نوع نخ خاب پلی اوژن بافته می شود را می توانید به صورت خرید آنلاین فرش ماشینی کلاریس کاشان با نازلترین قیمت از فروشگاه واگره فرش خریداری نمایید.
در باب خصوصیات نوع نخ خاب این محصولات می توان علت استفاده از این الیاف که از مشتقات الیاف آکریلیک و پلی استر می باشد را تثبیت رنگ پذیریی، مقاومت بالا را مطرح کرد که به نوعی سبب شده تا این نوع از فرش های ماشینی کلاریس در دسته بندی فرش های درجه یک قرار گیرند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید آنلاین فرش ماشینی کلاریس کاشان با نازلترین قیمت
فرشگاه واگره فرش در راستای کاهش هزینه و زمان خرید برای هموطنان در سراسر کشور در کنار خرید حضوری با ایجاد امکان خرید آنلاین فرش ماشینی کلاریس کاشان با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت سبب شده تا هموطنان بتوانند در اقصی نقاط کشور به جدیدترین نسل فرش های ماشینی دست یابند.

برگشت به بالا