خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی

ویژگی های مهم محصول

شانه :
تراکم :
تعداد رنگ به کار رفته :
جنس نخ خاب :
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
کیفیت :
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1206
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
2,600,000 تومان 
 

یکی از جدیدترین فرش های ماشینی با طرحی پر فروش، فرش های طرح خشتی می باشند که فرش های طرح خشتی اگر با رنگ های گرم بافته شوند تنها برای منازل سبک سنتی و کلاسیک مناسب می باشند اما اگر فرش ماشینی طرح خشتی با رنگ روشن و خنثی بافته شده باشد برای منازل سبک مدرن نیز مناسب می شود. اما نمونه ای از فرش طرح خشتی جدید را شما مشاهده می کنید که این فرش ماشینی طرح خشتی به حالت فرش های کهنه نما یا پتینه بافته شده است که حالت های مربعی یا دایره ای خشتی طور در بافت فرش طرح کهنه نما آنقدر خودنمایی نمی کند.

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی

فرش های مدرن کهنه نما، فرش هایی هستند که اکثرا با طرح و زمینه هایی خاص و ساییده شده دیده می شوند که این فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خشتی بافته شده با طرح مدرنیته و سنتی می باشد. قبل از خرید فرش ماشینی مناسب سالن پذیرایی حتما توجه داشته باشید که فرش های 1200 شانه و فرش های 1500 شانه تنها برای منازل کم رفت و آمد مناسب هستند، چون ضخامت کمی دارند و از همه مهم تر بافت برجسته گل ها در این سبک فرش های ماشینی باعث شده که فرش هایی با حساسیت بیشتری باشند که از لحاظ دوام و کیفیت فرش 1200 شانه ساده مقاومت بیشتری در برابر پاخوردگی خواهد داشت.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش وینتیج گل برجسته

خرید اینترنتی فرش های ماشینی از مزایای زیادی بهره مند هستند. چند سالی می باشد که اکثر مردم به سمت خرید اینترنتی فرش های ماشینی روی آورده اند و خرید اینترنتی فرش را به خرید حضوری ترجیح می دهند. با خرید اینترنتی فرش ماشینی می توانید در هر زمان و هر مکان همانطور که در خانه یا محل کار خود نشسته ای وارد سایت یا فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان شوید و انواع فرش های ماشینی را با شانه و تراکم و طرح های مختلف مشاهده کنید.

برگشت به بالا