خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش وینتیج ترک 1200 شانه گل برجسته

فرش وینتیج ترک 1200 شانه گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج ترک 1200 شانه گل برجسته فرش وینتیج ترک 1200 شانه گل برجسته فرش وینتیج ترک 1200 شانه گل برجسته فرش وینتیج ترک 1200 شانه گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
تراکم :
3600
تعداد رنگ به کار رفته :
8
جنس نخ خاب :
آکریلیک و هایبالک
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1208
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
4,600,000 تومان 
 

امروزه بافت فرش های ماشینی به دو دسته فرش کلاسیک و فرش های مدرن تقسیم می شود که فرش های کلاسیک اصولا فرش هایی با لچک و ترنج می باشند و یا اگر لچک و ترنج نیز نداشته باشند دسته دیگری از فرش ها هستند که دارای طرح زمینه های شلوغ مانند طرح افشان می باشند که با رنگ زمینه های گرم مختص منازل سبک کلاسیک و سنتی شده اند و از طرفی دیگر فرش های مدرن کاشان نیز می باشند که این فرش ها سبکی نو و جدید برای خانه های کوچک و ساده هستند که بیشتر خرید مردم به سمت فرش های وینتیج و کهنه نما پیشی گرفته است. 

فرش طرح ترک گل برجسته وینتیج

فرش 1200 شانه ترک گل برجسته یکی از فرش های ماشینی با زمینه ای خاص و ویژه می باشد که این فرش ماشینی برای سالن های پذیرایی لوکس و مجلل با توجه به رنگ زمینه ویژه و خاصی که دارد بسیار مناسب است. در بافت زمینه و بوم این فرش ماشینی هارمونی رنگ بی نظیری اعم از رنگ های گرم و سرد را نیز مشاهده می کنید که باعث شده است فرش حالتی سرد و بی روح به خود نگیرد و به منزل نیز جلوه ببخشد. از فرش طرح ترک 1200 شانه گل برجسته وینتیج پیشنهاد می کنیم که در خانه های آپارتمانی و متراژ کم استفاده کنید چرا که فضای منزل بزرگتر دیده خواهد شد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش 1200 شانه وینتیج کاشان

فروشگاه فرش واگره یکی از تخصصی ترین فروشگاه ها برای فروش فرش ماشینی می باشد که تمامی فرش های ماشینی را با شانه و تراکم های مختلف به مشتریان عرضه می کند. خرید اینترنتی فرش 1200 شانه وینتیج گل برجسته از درب کارخانه یکی از مقرون به صرفه ترین خرید ها می باشد، چراکه با خرید این فرش ماشینی از فروشگاه های حضوری هزینه زیادی باید بابت خرید فرش ماشینی پرداخت کنید اما با خرید از درب کارخانه به دلیل حذف واسطه ها خریدی از سر رضایت و با قیمتی مناسب خواهید داشت.

برگشت به بالا