خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 1200 شانه گل برجسته طوسی

فرش 1200 شانه گل برجسته طوسی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه گل برجسته طوسی فرش 1200 شانه گل برجسته طوسی فرش 1200 شانه گل برجسته طوسی فرش 1200 شانه گل برجسته طوسی

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
تراکم :
3600
تعداد رنگ به کار رفته :
8
جنس نخ خاب :
آکریلیک و هایبالک
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1212
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
4,600,000 تومان 
 

استفاده از رنگ های خنثی در دکوراسیون، امروزه به شدت مورد توجه عام و خاص قرار گرفته است جوری که انگار استفاده از رنگ های لایت و خنثی به ذهن مردم آرامش می بخشند. درست است رنگ های خنثی رنگ هایی هستند که با انواع رنگ ها در دکوراسیون ست می شوند که رنگ ترند سال نیز هستند و فرش طوسی مد سال شناخته شد که تولید کنندگان فرش های ماشینی نیز اقدام به تولید فرش زمینه طوسی رنگ کردند. فرش طوسی رنگ با تمامی سبک های دکوراسیون و وسایل منزل به دلیل رنگ خنثی و سردی که دارد به راحتی ست می شود و از همه مهم تر در کنار رنگ طوسی در منزل باید از رنگ های گرم نیز استفاده نمود تا فضایی سرد و بی روح به وجود نیاید.

فرش طوسی گل برجسته 1200 شانه کاشان کهنه نما

فرش طوسی 1200 شانه گل برجسته کاشان از دسته فرش های طوسی رنگ بسیار زیبا ماشینی می باشد که با سبک بافت جدید فرش های ماشینی، یعنی فرش کهنه نما بافته شده است که سطح فرش در نگاه اول به خود حالت فرش هایی با اصالت بالا و کهنه بودن به خود می گیرد که این حالت کهنه نما تنها به دلیل استفاده از رنگ های آکریلیک متنوع با ایجاد سایه روشن و سایه تیره در بافت فرش به وجود آمده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش طرح کهنه مدرن برای دکوراسیون های مدرنیته

استفاده از فرش هایی با رنگ زمینه خنثی و استفاده از پرده و مبلمان و یا کوسن هایی با رنگ گرم می تواند دکوراسیون منزل را جوری دیگر جلوه دهد. فروشگاه فرش واگره یکی از فروشگاه های فروش فرش ماشینی در کاشان می باشد که انواع فرش های ماشینی را با طرح و رنگ های متتنوعی تولید می کند که این فرش 1200 شانه گل برجسته کهنه نما تنها با ابعاد استاندارد 6 متری در حال حاضر در فروشگاه موجود می باشد و دیگر ابعاد بزرگتر فرش کهنه نما طوسی را می توانید به صورت بافت سفارشی از طریق کارشناسان فروش فروشگاه، سفارش دهید.

برگشت به بالا