خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 1200 شانه وینتیج طرح ترنج دار

فرش 1200 شانه وینتیج طرح ترنج دار
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه وینتیج طرح ترنج دار فرش 1200 شانه وینتیج طرح ترنج دار فرش 1200 شانه وینتیج طرح ترنج دار فرش 1200 شانه وینتیج طرح ترنج دار

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
تراکم :
3600
تعداد رنگ به کار رفته :
8
جنس نخ خاب :
آکریلیک و هایبالک
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1220
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
2,600,000 تومان 
 

فرش مدل وینتیج با قیمت عمده از کارخانه

فرش های 1200 شانه تراکم 3600 از بهترین و پر فروش ترین فرش های ماشینی می باشند که بیش از نیمی از صادرات فرش های ماشینی کاشان به کشور های اروپایی، آفریقا و... صورت می گیرد که در کشور های خارجی نیز از فرش های 1200 شانه گلبرجسته کاشان اسقبال نموده اند که فروشگاه فرش واگره نیمی از فروش خود را به صادرات فرش به دیگر کشور های جهان اختصاص داده است. فرش های 1200 شانه کاشان به عنوان فرش های دستبافتگونه یاد می شوند که با نخ آکریلیک بافته شده در خود بسیار به بافت فرش دستباف نزدیک شده اند. تمامی فرش های ماشینی با شانه و تراکم های مختلف با طرح و نقشه های متفاوت نیز تولید می شوند که فرش های وینتیج یا فرش پتینه کهنه نما از جدیدترین طرح ها در فرش های ماشینی می باشند و علت تولید فرش ها با طرح کهنه نما این است که مردم به طرف سبک های قدیمی در دکوراسیون خود روی آورده اند. پیشنهاد می شود که از فرش های گلبرجسته برای مکان های پر رفت و آمد و شلوغ استفاده نکنید چرا که پاک کردن آلودگی ها از روی فرش گلبرجسته بسیار سخت می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

بررسی قیمت فرش وینتیج 1200 شانه کاشان

اینکه به این فرش های ماشینی کهنه نما می گوییم صرفا بر این دلالت نمی کند که برای دکوراسیون سنتی مناسب می باشند! خیر بلکه این فرش ها برای تمامی سبک های دکوراسیون مناسب می باشند که فرش های کهنه نما زمینه روشن برای منازل سبک مدرن نیز بسیار مناسب هستند. قیمت فرش 1200 شانه وینتیج کاشان نیز بر اساس شانه و تراکم، نوع نخ بافته شده در فرش ماشینی، و متریال های دیگری که در بافت فرش استفاده می شود وابسته به قیمت روز آن ها نیز می باشد.

برگشت به بالا