خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کهنه نما 1200 شانه گل برجسته طرح فرش

فرش کهنه نما 1200 شانه گل برجسته طرح فرش
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کهنه نما 1200 شانه گل برجسته طرح فرش فرش کهنه نما 1200 شانه گل برجسته طرح فرش فرش کهنه نما 1200 شانه گل برجسته طرح فرش فرش کهنه نما 1200 شانه گل برجسته طرح فرش

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
تراکم :
3600
تعداد رنگ به کار رفته :
8
جنس نخ خاب :
آکریلیک و هایبالک
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1223
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
2,600,000 تومان 
 

از زیبا ترین فرش های ترنج دار برای منازل سنتی و کلاسیک فرش پتینه 1200 شانه گلبرجسته طرح فرش را می توان معرفی نمود که این فرش ماشینی دارای بافت و زمینه ای یکدست و بی نقص می باشد که ترنج بافته شده در فرش بدون لچک می باشد. در بافت این فرش 1200 شانه گلبرجسته پر فروش از گل دسته های بهم پیوسته ای همانند فرش طرح افشان استفاده شده است که به دلیل بافت برجسته داخل فرش ماشینی درجه یک بافت گل های فرش مخفی و نامحسوس دیده می شوند.

پر فروش ترین فرش های 1200 شانه زیبا

از دسته فرش های پر فروش می توان فرش های پتینه یا به اصطلاح فرش های وینتیج را نام برد که این فرش ها در خود حالت کهنه نما دارند و در نگاه اول و یا حتی نگاه کردن به عکس کهنه نما جدید فکر می کنید که این فرش زیبا دچار ساییدگی و نرم شدگی نخ تار و پود می باشد که این طور نیست و این حالت کهنه نما ایجاد شده در بافت فرش کهنه نما 1200 شانه گل برجسته طرح فرش به دلیل سایه روشن و تیره های نخ در هنگام رنگرزی می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش آنلاین فرش کهنه نما طرح فرش 1200 شانه گل برجسته

تولید رنگ نخ های آکریلیک با رنگ های متنوع برای هنرمندان کاشانی کار سخی نمی باشد چرا که با به کارگیری هنر خود بهترین رنگ ها را برای تولید فرش های ماشینی و بعد از آن نقشه هایی با سبک و تنوع خاص تولید می کنند که در آخر فرشی بسیار زیبا و خاص بافته می شود. فروش آنلاین فرش کهنه نما 1200 شانه گلبرجسته از طریق سایت فرش واگره صورت می گیرد که با خرید اقساطی فرش 1200 شانه گلبرجسته می توانید انعطاف مالی نیز برای خود ایجاد کنید.

برگشت به بالا