خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کهنه نما طرح افشان 1200 شانه گل برجسته

فرش کهنه نما طرح افشان 1200 شانه گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کهنه نما طرح افشان 1200 شانه گل برجسته فرش کهنه نما طرح افشان 1200 شانه گل برجسته فرش کهنه نما طرح افشان 1200 شانه گل برجسته فرش کهنه نما طرح افشان 1200 شانه گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
تراکم :
3600
تعداد رنگ به کار رفته :
8
جنس نخ خاب :
آکریلیک و هایبالک
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1227
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
2,600,000 تومان 
 

فرش های ماشینی بدون ترنج از دسته فرش های ماشینی ترند سال می باشند که بسیار بین عموم مورد توجه قرار گرفته اند و چیزی که باعث شده است فرش های بدون لچک و ترنج مورد نظر مردم قرار بگیرند این است که برای تمامی منازل و سبک های دکوراسیون مناسب می باشند. فرش بدون لچک و ترنج با رنگ زمینه های گرم برای منازل سبک مدرن و سنتی با متراژ بزرگ مناسب می باشند و از طرفی فرش های بدون لچک و ترنج با رنگ های سرد و خنثی برای منازل مدرن و و کوچک بهترین انتخاب هستند.

بهترین نوع الیاف در بافت فرش های پتینه چیست؟

اشتباهی که در فکر عموم رخنه پیدا کرده این است که حالت کهنه نمایی که در زمینه فرش های پتینه دیده می شود مردم فکر می کنند که در بافت فرش ساییدگی هایی در اثر ایجاد عوامل شیمیایی و.. به وجود امده است که این باوری کاملا غلط می باشد و این سایه های روشن و تیره داخل بوم فرش ماشینی درجه یک به دلیل بافت کهنه نمای آن می باشد که بافت کهنه نما در اثر استفاده از نخ هایی با تناژ های رنگی خاص و مختلف می باشد که بهترین نوع الیافی که باید در بافت فرش های ماشینی استفاده شود نخ آکریلیک است و برای قسمت های فرورفته استفاده از نخ هایبالک ابریشم نما می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش کهنه نما طرح افشان 1200 شانه گل برجسته به قیمت کارخانه

برای خرید فرش 1200 شانه کهنه نما طرح افشان می توانید از طریق سایت فرش واگره کاشان اقدام به خرید فرش ماشینی کهنه نما نمایید چرا که قیمت فرش های 1200 شانه و فرش 1500 شانه گلبرجسته زیاد می باشد و تنها اگر از درب کارخانه این فرش ها را خریداری کنید کمی از هزینه فرش با خرید مستقیم کم می شود که فروشگاه فرش واگره حتی تمامی فرش ها را به صورت اینترنتی نیز به قیمت درب کارخانه به فروش می رساند.

 

برگشت به بالا