خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کهنه نما طرح ترنج 1200 شانه گل برجسته

فرش کهنه نما طرح ترنج 1200 شانه گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کهنه نما طرح ترنج 1200 شانه گل برجسته فرش کهنه نما طرح ترنج 1200 شانه گل برجسته فرش کهنه نما طرح ترنج 1200 شانه گل برجسته فرش کهنه نما طرح ترنج 1200 شانه گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
تراکم :
3600
تعداد رنگ به کار رفته :
8
جنس نخ خاب :
آکریلیک و هایبالک
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
amr1228
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
2,600,000 تومان 
 

فرش های ماشینی در دو دسته فرش های ترنج دار و بدون ترنج قرار گرفته اند که فرش کهنه نما 1200 شانه گلبرجسته ای که مشاهده می کنید از انواع فرش های ترنج دار می باشد. اصولا از فرش های بدون ترنج با رنگ زمینه لایت و روشن در خانه های سبک مدرن استفاده می کنند و فرش های ماشینی ترنج دار برای منازل سبک کلاسیک و سنتی مناسب می باشند که این فرش کهنه نما طرح ترنج 1200 شانه گلبرجسته برای منازل سبک سنتی و کلاسیک مناسب می باشد.

ویژگی فرش های کهنه نما یا فرش وینتیج

فرش های 1200 شانه به دلیل ضخامت بافتی که باید داشته باشند با نخ های نازک و ظریفی باید بافته شوند و از طرفی جنس نخ باید به گونه ای باشد که ظرافت و نازکی باعث تولید یک فرش ماشینی بی کیفیت نشود. از این رو در بافت فرش کهنه نما 1200 شانه از بهترین نوع نخ فرش های ماشینی یعنی نخ آکریلیک هیت ست شده استفاده می گردد که این نخ دوام و کیفیت فرش را بسیار بالا برده و فرش های 1200 شانه به دلیل کیفیت و استحکام بی نظیر جزء فرش های پر فروش می باشند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش کهنه نما طرح ترنج 1200 شانه گل برجسته به قیمت کارخانه

خرید فرش 1200 شانه پتینه را می توانید از سایت رسمی فرش واگره انجام دهید چرا که این سایت یا فروشگاه اینترنتی انواع فرش های ماشینی را با ضمانت نامه معتبر به فروش می رساند و این یعنی این فروشگاه فرش ماشینی کیفیت فرش ها و نظر مشتریان را مهم می داند. برای اعتبار بخشیدن به فروش خود فروشگاه فرش واگره کاشان فروش اینترنتی و حضوری فرش های ماشینی را به قیمت درب کارخانه در نظر گرفته است.

برگشت به بالا