خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی کلاریس کهنه نما

فرش ماشینی کلاریس کهنه نما
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی کلاریس کهنه نما فرش ماشینی کلاریس کهنه نما فرش ماشینی کلاریس کهنه نما فرش ماشینی کلاریس کهنه نما فرش ماشینی کلاریس کهنه نما

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100600
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش ماشینی کلاریس کهنه نما توسط فروشگاه واگره فرش به اقتضای نیاز بازار در مدل های متنوعی ارائه گشته که متقاضیان به واسطه آن می توانند از مدل فرش مناسب منزل خود بهره مند شوند. نازلترین قیمت فرش کلاریس کلکسیون کهنه نما(وینتیج) در ابعاد متنوع را می توانید از طریق فروشگاه آنلاین واگره فرش مشاهده نمایید.
خصوصیات فرش کهنه نما کلاریس
تولید فرش کلاریس یا همان فرش چاپی در تعداد گره فرش 700 شانه با تراکم 2550 صورت می پذیرد که به دلیل برخورداری از خاب نسبتا بلند و بافته شدن با استفاده از الیاف بافت مقاوم پلی اوژن بسیار مناسب برای مکان های پر رفت و آمد می باشد که به نوعی می توان برای فرش نشیمن و اتاق خواب مورد استفاده قرار داد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

نازلترین قیمت فرش کلاریس کلکسیون کهنه نما(وینتیج)
فروشگاه واگره فرش ارائه دهنده تنوع بالایی از مدل های مختلف فرش وینتیج کهنه نما است که رنگ بندی های متنوع در نظر گرفته شده برای آن مانند رنگ فرش بنفش و زرشکی را می توانند با دکوراسیون های مدرن ست نمایند. مناسب ترین قیمت کلکسیون فرش کلاریس کهنه نما یا وینتیج از طریق این وب سایت فروشگاهی قابل مشاهده است.

برگشت به بالا