خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 700 شانه کلاریس طرح کهنه نما

فرش 700 شانه کلاریس طرح کهنه نما
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه کلاریس طرح کهنه نما فرش 700 شانه کلاریس طرح کهنه نما فرش 700 شانه کلاریس طرح کهنه نما فرش 700 شانه کلاریس طرح کهنه نما فرش 700 شانه کلاریس طرح کهنه نما

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100603-01
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش کلاریس طرح کهنه نما 700 شانه

فرش ماشینی طرح کهنه نما که یکی از پرفروش ترین فرش های ماشینی کاشان و همچنین پر بیننده ترین برند در فرش های کلاریس 700 شانه کهنه نما نیز می باشد. این فرش کهنه نمای کاشان که از جنس پلی اوژن می باشد که دارای ویژگی های ویژه ای می باشد، از جمله: فرش ماشینی کلاریس کهنه نما با چگالی کم و همچنین رنگ پذیری بالا، همچنین این فرش وینتیج ماشینی نسبت به سایر فرش های وینتیج کهنه نما که در معرض نور خورشید دچار آسیب می شوند، به دلیل کیفیت بالایی، که دارد کمتر آسیب می بیند.

تمامی این ویژگی ها در فرش وینتیج کهنه نما باعث شده است تا فرش ماشینی کلاریس کهنه نما با استاندارد ملی از سوی ایران بتواند کیفیت خود را برای خرید اینترنتی فرش کلاریس کهنه نما برای شما مشتریان عزیز تضمین نماید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش آنلاین فرش ماشینی کلاریس کلکسیون فرش کهنه نما با قیمت کارخانه

فروشگاه اینترنتی فرش واگره که یکی از بهترین ارائه دهنده های فرش های کهنه نمای 700 شانه نیز می باشد و با کیفیت و همچنین قیمت عالی، فرش های وینتیج کهنه نما را در این فروشگاه اینترنتی به فروش می رساند. شما با خرید از این فروشگاه اینترنتی فرش کلاریس کهنه نما، از خدماتی نوینی بهره مند می شوید که باعث می شود علاوه بر اینکه از کیفیت فرش ماشینی کلاریس کهنه نما استفاده ببرید بلکه از قیمت بسیار عالی از فرش وینتیج ارزان برخوردار می شوید، خدماتی همچون: ارسال رایگان فرش کلاریس طرح کهنه نما 700 شانه به درب منزل که اگر فاکتور خرید شما بیش از 5 میلیون تومان باشد، هزینه ارسالی فرش ماشینی کلاریس کهنه نما برای شما رایگان نیز می شود. علاوه بر این فروشگاه فرش واگره، فرش های کهنه نمای کاشان خود را با قیمت درب کارخانه و بدون هیچ گونه واسطه های فروش فرش کلاریس کهنه نما به شما ارائه می فرماید.

برگشت به بالا