خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کلاریس وینیتج بادامی

فرش کلاریس وینیتج بادامی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس وینیتج بادامی فرش کلاریس وینیتج بادامی فرش کلاریس وینیتج بادامی فرش کلاریس وینیتج بادامی

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100607
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش وینتیج بادامی کلاریس

فرش وینتیج بادامی کلاریس که یکی از ارزنده ترین فرش های کلاریس کهنه نما می باشد که برای نمای اتاق بسیار مناسب می باشد و شما می توانید از این فرش کلاریس وینتیج بادامی برای نمای اتاق خود خریداری نمایید و مورد استفاده قرار دهید. این فرش وینتیج کهنه نما با تراکم عرضی 700 و همچنین تراکم طولی 2550 بافته شده است و به این دلیل که با الیاف پلی اوژن بافته می شود، ویژگی هایی را به همراه می آورد، ویژگی هایی که می توان به مواردی اشاره نمود از جمله: کاملا ضد حساسیت و بدون هر گونه پرز دهی می باشد، با داشتن این ویژگی دیگر نمی خواهد نگران پرز دهی در هنگام استفاده از این فرش وینتیج ماشینی باشید، پس به راحتی می توانید از کیفیت فرش وینتیج ارزان خود لذت کافی را ببرید. این فرش کهنه نمای کاشان به دلیل شباهت زیادی که با فرش دسبافت دارد ولی با این تفاوت که از به صورت کاملا ماشینی بافته می شود و کیفیت بالاتری در الیاف بافته شده نسبت به فرش دسبافت دارد که مورد توجه بیشتر مردم واقع شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش 700 شانه بادامی کلاریس با قیمت تولیدی

فروشگاه اینترنتی فرش واگره کاشان تمامی فرش های وینتیج ماشینی خود را با گارانتی معتبر و همچنین با بهترین قیمت و کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد، و اگر هم در کیفیت فرش وینتیج ارزان شکی داشتید، فرش های کهنه نمای کاشان دارای علامت استاندارد ملی می باشد که خیال شما را از کیفیت فرش کلاریس کهنه نما راحت می کند.

شما مشتریان عزیز و ارجمند از طریق خرید اینترنتی فرش کلاریس وینتیج بادامی بدون اتلاف وقت ارزشمند خود می توانید زیباترین فرش کهنه نمای کاشان را انتخاب نموده و در کسری از زمان با ارسال درب منزل دریافت نمایند، اگر هم در هنگام خرید اینترنتی فرش کلاریس کهنه نما، خرید شما بیش از 5 میلیون تومان باشد، خرید شما با ارسال رایگان فرش کهنه نمای کاشان به شما تحویل داده می شود که کار را برای شما آسان تر می نماید.

برگشت به بالا