خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی مدل کهنه نما زمینه طلایی

فرش ماشینی مدل کهنه نما زمینه طلایی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی مدل کهنه نما زمینه طلایی فرش ماشینی مدل کهنه نما زمینه طلایی فرش ماشینی مدل کهنه نما زمینه طلایی فرش ماشینی مدل کهنه نما زمینه طلایی

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100603
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

از نمونه فرش های بدون لچک و ترنج می توان به فرش ماشینی مدل کهنه نما زمینه طلایی کاشان اشاره داشت که بوم زمینه این فرش ماشینی درجه یک اصیل بافته شده با نقش و نگاره هایی بسیار زیبا می باشد و همچنین در بافت این فرش ماشینی زمینه طلایی شما حاشیه های کناری را هرگز نمی بینید چرا که این فرش کهنه نما طلایی جدید از دسته فرش های مدرن می باشد و بوم آن ترکیبی از سایه روشن و تیره با یکدیگر است. از فرش کهنه نما زمینه طلایی طرح افشان می توانید در دکواسیون کلاسیک و همچنین در دکوراسیون سبک مدرن خود استفاده کنید.

کل بوم بافته شده در این فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ طلایی گل های طرح افشان بهم پیوسته واگیره ای می باشند که استفاده از بافت کلاریس و استفاده از نامحدود رنگ باعث شده تا زمینه قالی با تنوع بی نظیری از سایه روشن و تیره رو به رو شود. از رنگ زمینه های بافته شده در این فرش ماشینی ۷۰۰ شانه کهنه نما می توان به رنگ زمینه خاص و پر فروش طلایی آن اشاره نمود که این فرش کلاریس مدرن درجه یک را می توانید در انواع سبک دکوراسیون به آسانی به کار ببرید و جلوه ای بی نظیری و خاص نیز به خانه خود ببخشید.

فرش طرح افشان مدل کهنه نما زمینه طلایی

تولید فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ کلاریس به عنوان یکی از پر فروش ترین شانه و تراکم های بافته شده در فرش های ماشینی می باشد که با به کار گیری این تراکم پایین در یک متر از عرض و همچنین طول فرش را می توان در افزایش استحکام و مقاومت بالا فرش در برابر پاخور، شستشو و دیگر عوامل نام برد چرا که هر چه شانه و تراکم در فرش های ماشینی پایین باشد، فرش دارای بافتی تو خالی تر خواهد بود و هر چه در معرض پاخور بیشتری قرار بگیرد نخ خاب فرش قابلیت برگشت پذیری بالاتری نسبت به فرش های تراکم بالا خواهند داشت.از دیگر علل پر فروش بودن فرش های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ می توان به جنس نخ بافته شده با کیفیت در این فرش ماشینی اشاره نمود چرا که جنس نخ بافته شده در فرش مدل کهنه نما زمینه طلایی نخ پلی اوژن می باشد و به سبب بافته شدن با نخ پلی اوژن این فرش به فرش های ابریشم نما شبیه شده است.

ویژگی های نخ پلی اوژن بافته شده در فرش کلاریس

فرش های کلاریس به دلیل بافت چاپی و یا بافت دیجیتالی که در خود دارند، از دسته فرش های ماشینی می باشند که ابتدا با نخ های سفید به صورت خام بافی به تولید می رسند و سطحی کاملا یکدست و سفید نیز در خود دارند. بعد از آن طرح های آماده شده با تعداد رنگ های نامحدود با فرش خام به دستگاه چاپ دیجیتال فرش ماشینی داده می شوند و طرح روی فرش کلاریس چاپی، چاپ شده و زمانی که عمق فرش را می بینید مشاهده خواهید کرد که تا عمق تار و پود فرش خام سابلیمیشن طرح و رنگ همانند فرش های ماشینی بافت به چشم می آیند.

  • نخ پلی اوژن، از دسته نخ هایی است که هیچگونه پرزدهی ندارد و به دلیل عدم پرزدهی فرش ضد حساسیت نیز می باشد.
  • نخ های پلی اوژن به دلیل رنگ پذیری بسیار بالایی که دارند، مناسب ترین نوع نخ برای بافته شدن در فرش های کلاریس چاپی نیز می باشند.
  • استجکام و دوام این نخ ها نیز بالا بوده و همچنین قیمتی کمتر از نخ های آکریلیک دارند.

 

قیمت فرش ماشینی مدل کهنه نما زمینه طلایی

این روز ها به دلیل افزایش قیمت های بالایی که فرش های ماشینی داشته اند، در این میان فرش هایی نیز با شانه و تراکم هایی پایین تر نیز به تولید می رسند که این شانه و تراکم پایین در فرش های ماشینی مدل کهنه نما باعث شده است تا به دلیل متریال مصرفی کمتر، دارای قیمتی ارزان تر از فرش های تراکم بالا ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ شانه شوند و از طرفی به دلیل بافته شدن نخ پلی اوژن در این فرش کلاریس کهنه نما  قیمتی پایین تر از فرش های آکریلیک دارند چرا که از لحاظ کیفی و طول عمر، فرش های آکریلیک حرف اول را می زنند.

اگر به دنبال خرید فرش طلایی جدید هستید و فرشی با سبک و طرحی خاص می خواهید، ما به شما خرید این فرش طلایی مشکی خاص را پیشنهاد می کنیم که به منظور خرید این فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ با قیمت درب کارخانه می توانید از درب کارخانه اقدام به خرید بهترین فرش های کلاریس زمینه طلایی جدید کنید چرا که گروه تولیدی فرش واگره کاشان به عنوان یکی از عرضه کنندگان مستقیم و بدون واسطه بهترین فرش های کاشان در خاورمیانه می باشد.

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید بهترین فرش طلایی جدید

در بین طیف های رنگی به کار برده شده در فرش ماشینی مدل کهنه نما زمینه طلایی شما می توانید تنوع بی نظیر و بالایی از هارمونی انواع رنگ های خاص و ویژه را مشاهده کنید که فرش کهنه نما زمینه طلایی به عنوان یکی از انواع فرش های ماشینی خاص برای افراد سخت پسند می باشد و خرید فرش طلایی جدید می تواند کمک بی نظیری در زیبا سازی دکوراسیون شما بکند که از این فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ در سالن های نشیمن و یا اتاق خواب های خود نیز می توانید استفاده کنید و در جهت خرید این فرش ماشینی جدید کاشان گواهی و ضمانت نامه معتبر نیز دریافت کنید.

برگشت به بالا