خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کلاریس کهنه نما طرح کلاسیک

فرش کلاریس کهنه نما طرح کلاسیک
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس کهنه نما طرح کلاسیک فرش کلاریس کهنه نما طرح کلاسیک فرش کلاریس کهنه نما طرح کلاسیک فرش کلاریس کهنه نما طرح کلاسیک

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100616
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

از نمونه فرش های دستبافتگونه بسیار شیک و خاص که امروزه یکی از پر فروش ترین فرش های ماشینی با قیمتی ارزان و مناسب نیز می باشند، فرش های کلاریس کهنه نما طرح کلاسیک می باشند چرا که این فرش های کهنه نما کلاریس به دلیل سبک بافت و طرح و نقشه خاصی که در خود دارند جوابگوی انواع سبک دکوراسیون مدرن و یا کلاسیک نیز می باشند. طرح نقشه بوم زمینه این فرش ماشینی وینتیج کهنه نما همانند فرش های طرح افشان می باشد چرا که در بوم این قالی دستبافتگونه درجه یک شما هیچ لچک و ترنجی مشاهده نمی کنید و بر خلاف آن می بینید که کل بوم این قالی ۷۰۰ شانه طرح کلاسیک بافته شده با گل های بزرگ و دسته ای مثل طرح افشان طراحی شده است.

خصوصیات فرش ۷۰۰ شانه کلاریس کهنه نما طرح کلاسیک

از خصوصیات فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ طرح کلاسیک می توان به موارد زیر اشاره نمود:
فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ طرح کلاسیک یکی از فرش های ماشینی پر فروش می باشد که این قالی درجه یک اصیل با ۷۰۰ گره در عرض و ۲۵۵۰ گره در طول بافته شده است و به سبب بافت خاص و ویژه ای که در این فرش ۷۰۰ شانه وینتیج کلاریس مشاهده می کنید بافتی همانند فرش های کهنه نما و دستبافتگونه در خود دارد.

  • جنس نخ بافته شده در این فرش ماشینی طرح کلاسیک جدید پلی اوژن می باشد که به دلیل بافته شدن این نخ در این فرش ماشینی دستبافتگونه کاشان سبب آن شده است که بافت زمینه فرش بسیار زیبا و درخشان جلوه کند و همچنین فرشی بسیار نرم و فاقد پرزدهی نیز باشد.
  • تعداد رنگ بافته شده در فرش کلاریس کهنه نما طرح کلاسیک، نامحدود رنگ می باشد چرا که تمامی طرح زمینه ای که در این قالی ماشینی می بینید به صورت چاپ شده روی فرش می باشند.
  • برای بافت فرش های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ کلاریس از جدیدترین دستگاه های چاپ دیجیتال استفاده می شود تا بافت زمینه فرش همانند فرش های دستبافتگونه به چشم بیایند.
  • تعداد پالت رنگبندی به کار برده شده در این فرش طرح کلاسیک کاشان برابر با نامحدود رنگ با طیف های مختلف و خاص می باشد.
  • ارتفاع نخ خاب در فرش های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ کهنه نما زیاد می باشد و همین ارتفاع نخ خاب بالا سبب آن گشته است تا فرش هایی مقاوم در برابر پاخور باشند و برگشت پذیری خوب و قابل قبولی نیز داشته باشند.

 

 

خرید جدیدترین فرش ۷۰۰ شانه کلاریس کهنه نما طرح کلاسیک

قطعا خرید فرش ۷۰۰ شانه کلاریس کهنه نما طرح کلاسیک یکی از بهترین خرید هایی می باشد که می تواند نظر هر کسی را به خود جلب کند چرا که این فرش ۷۰۰ شانه طرح کلاسیک از لحاظ قیمت و کیفیت بالا جزء بهترین فرش های ماشینی جدید به حساب می آید.
فرش کهنه نما طرح کلاسیک وینتیج ۷۰۰ شانه ای که مشاهده می کنید به دلیل داشتن بوم و حاشیه خاص و بسیار زیبایی که دارد قابل استفاده در انواع دکوراسیون سبک مدرن و کلاسیک می باشند که دست شما را برای خرید بهترین فرش ماشینی جدید باز گذاشته است.
برای خرید این فرش کلاریس ۷۰۰ شانه طرح کلاسیک می توانید از طریق فروشگاه فرش واگره کاشان اقدام به خرید حضوری و یا خرید غیر مستقیم انواع فرش ماشینی کلاریس کنید و بهترین فرش های ماشینی جدید را با قیمتی مناسب و ارزان به قیمت درب کارخانه خریداری کنید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

 

انواع فرش کلاریس کهنه نما طرح کلاسیک

امروزه فرش های ماشینی با تنوع بالایی از طرح و سبک و رنگ رو به رو می باشند که یکی از جدیدترین انواع فرش های ماشینی جدید کاشان، فرش های کلاریس می باشند. فرش های کلاریس از دسته فرش های ماشینی هستند که ابتدا خود فرش به صورت یک فرش سفید و کاملا خام بوده و بعد طرح و رنگ های انتخابی به دستگاه چاپ دیجیتال داده می شوند و طرح مورد نظر روی فرش سفید خام چاپ می گردد.

از آنجایی که مردم به سمت خرید فرش های کهنه نما و قدیمی روی آورده اند، به همین دلیل طرح نقشه این فرش های ماشینی جدید را با ایجاد فیلتر هایی به حالت کهنه نما در می آورند که به اصطلاح به این فرش های ماشینی، فرش کهنه نما و یا فرش وینتیج نیز می گویند. این فرش کهنه نما طرح کلاسیک تنها با یک رنگ زمینه بادامی به تولید رسیده است که با تمامی رنگ های داخل دکوراسیون نیز ست می شود.

برگشت به بالا