خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 700 شانه وینتیج کاشان زمینه بادامی

فرش 700 شانه وینتیج کاشان زمینه بادامی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه وینتیج کاشان زمینه بادامی فرش 700 شانه وینتیج کاشان زمینه بادامی فرش 700 شانه وینتیج کاشان زمینه بادامی فرش 700 شانه وینتیج کاشان زمینه بادامی

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100617
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

اگر به دنبال خرید فرش سنتی برای منازل سبک سنتی و یا سفره خانه های خود می گردید ما به شما این فرش بسیار زیبا و پر فروش سبک سنتی وینتیج را پیشنهاد می کنیم. فرش 700 شانه وینتیج کاشان زمینه بادامی تنها با یک رنگ زمینه خاص بافته شده است و این فرش برای منازل سبک سنتی بسیار مناسب می باشد چرا که در کنار بوم بادامی رنگ، شما لچک و ترنج های لاکی رنگ را مشاهده می کنید که با بوم این فرش 700 شانه وینتیج کاشان هارمونی رنگ بی نظیری به وجود آورده اند.

مشخصات فنی فرش 700 شانه تراکم 2550 وینتیج کاشان

این فرش 700 شانه تراکم 2550 وینتیج با نخ پلی اوژن بافته شده است که استفاده از نخ پلی اوژن باعث شده است تا این فرش ماشینی دارای سطحی بسیار نرم و لطیف گردد که ویژگی های نخ پلی اوژن عبارتند از:
این فرش های ماشینی بافته شده با نخ پلی اوژن فرشی بدون پرزدهی می باشند که به دلیل عدم پرزدهی این فرش ماشینی 700 شانه وینتیج، فرش هایی ضد حساسیت می باشند و برای منازلی که از افراد سالمند نگهداری می کنند و یا نوزاد دارند بهترین انتخاب می باشند. فرش 700 شانه وینتیج کاشان با نامحدود رنگ نیز بافته می شود و دلیل آن نیز این است که این فرش های وینتیج با سبک بافتی خاص به تولید می رسند و به دلیل رنگ پذیری بالایی که نخ های پلی اوژن دارند این فرش های 700 شانه وینتیج کهنه نما کاشان رنگ زمینه ای بی نظیر و وضوحی از طرح و رنگی خاص تر از فرش های آکریلیک دارند.

فرش 700 شانه وینتیج طرح جدید برای منازل سبک سنتی انتخابی خاص و بی نظیر می باشد که اگر از این فرش ماشینی در سالن های نشیمن کوچک خود استفاده کنید جلوه ای خاص به فضای منازل خود خواهید بخشید. فرش وینتیج یا فرش پتینه ای که مشاهده می کنید با دستگاه های چاپ دیجیتال به تولید رسیده است! به این صورت که ابتدا فرش را با نخ های خام و سفید می بافند و با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال رنگ و نقشه را در دستگاه قرار می دهند و فرش نیز داخل دستگاه قرار داده می شود و بعد از آن طرح با دستگاه روی فرش سفید خام چاپ زده می شود و زمانی که شما دست بین نخ های فرش بکشید هیچ نخ سفیدی مشاهده نخواهید کرد و می بینید این فرش 700 شانه وینتیج زمینه بادامی نیز همانند فرش های بافت آکریلیک، رنگ ها تا عمق پشت فرش نفوذ کرده اند.

 

معایب فرش 700 شانه وینتیج کاشان

این فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 هیچگونه ایرادی ندارد چرا که عده ای فکر می کنند به دلیل بافت چاپی که دارند از دوام پایینی برخوردار می باشند و در اثر شستشو رنگدهی خواهند داشت که این تصوری کاملا غلط می باشد! فرش 700 شانه وینتیج کاشان زمانی که طرح بوم روی آن چاپ زده می شود اینکار با دمای بسیار بالایی صورت می گیرد و به همین دلیل هیچ چیزی حتی حرارت زیاد هم نمی تواند به بافت این فرش کهنه نما جدید آسیب وارد کند. تنها تفاوتی که فرش های کلاریس ماشینی با دیگر فرش ها دارند در این است که جنس نخ آکریلیک بهتر از نخ های پلی اوژن و... می باشد و همچنین این را هم در نظر داشته باشید که فرش های وینتیج آکریلیک دارای قیمت های بیشتری نیز می باشند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش 700 شانه وینتیج 6 متری

شما می توانید از طریق گروه تولیدی فرش واگره کاشان اقدام به خرید فرش 700 شانه 6 متری وینتیج با قیمت مناسب و ارزان از درب کارخانه نمایید. این فرش 700 شانه تراکم 2550 با ابعاد استاندارد فرش وینتیج 6 متری، 9 و 12 متری به تولید می رسد و دیگر ابعاد کوچکتر این فرش ماشینی 700 شانه درجه یک در ابعاد قالیچه، فرش پادری، روپشتی و ... می باشد که می توانید از طریق سایت فرش واگره انواع ابعاد و مشخصات تمامی فرش های ماشینی را مشاهده کنید و به صورت مستقیم و از درب کارخانه ارزان ترین و با کیفیت ترین فرش های پر فروش کاشان را با قیمت مناسب خریداری کنید.

برگشت به بالا