خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش چاپی طرح دار کهنه شده

فرش چاپی طرح دار کهنه شده
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش چاپی طرح دار کهنه شده فرش چاپی طرح دار کهنه شده فرش چاپی طرح دار کهنه شده فرش چاپی طرح دار کهنه شده

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100618
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

یکی از زیباترین انواع فرش های ماشینی که جدیدا جزء پر فروش ترین فرش های ماشینی سبک جدید شده اند، فرش های وینتیج یا فرش کهنه نما می باشد چرا که این فرش های ماشینی در طرح زمینه های خود حالت مدرنیته و سنتی را دارند. فرش 700 شانه چاپی کهنه شده یکی از انواع فرش های ماشینی می باشد که برای منازلی که از رنگ های تیره و اکسسوری های زیاد استفاده می کنند مناسب نمی باشد و از این فرش چاپی طرح کهنه دار شده تنها اگر در منازل سبک ساده و مدرن خود استفاده کنید دکوراسیونتان بی نظیر خواهد شد.

ویژگی های فرش 700 شانه تراکم 2550 کهنه دار شده

امروزه فرش های ماشینی با تنوع طرح و سبک های مختلفی بافته می شوند و از همه مهم تر هر یک از فرش های ماشینی کاشان دارای جنس نخ هایی متفاوت و شانه و تراکم های مختص به خود می باشند که در ادامه چند نمونه از ویژگی های فرش 700 شانه کهنه دار شده را ذکر می کنیم:

  • فرش کهنه دار شده ماشینی کاشان یکی از فرش های 700 شانه تراکم 2550 می باشد که به دلیل بافته شدن با شانه و تراکمی مناسب جزء با کیفیت ترین فرش های ماشینی با استحکامی بالا می باشد.
  • طرح کهنه نمایی که در بافت این فرش ماشینی 700 شانه کاشان مشاهده می کنید به دلیل ایجاد فیلتر هایی روی نقشه فرش،حالت کهنه نما در بافت ایجاد شده است و بافت فرش دچار هیچگونه آسیبی نمی باشد.
  • نخ خاب بافته شده در این فرش ماشینی جدید وینتیج کاشان نخ پلی اوژن می باشد که نخ پلی اوژن نخی بدون پرزدهی و ضد حساسیت نیز می باشد.
  • فرش 700 شانه طرح کهنه دار شده دارای سطحی یکدست می باشد و نرمی و لطافت این فرش ماشینی بی نظیر می باشد.
  • از ویژگی های خاص و منحصر به فرد این فرش ماشینی چاپی کاشان می توان به نامحدود رنگ بافته شده در آن اشاره نمود چرا که این فرش ماشینی به دلیل بافت چاپی که دارد دارای زمینه و بومی با نامحدود رنگ خاص و جذاب با رنگ های بولد و خاص می باشد.

 

خرید فرش وینتیج 700 شانه تراکم 2550 ارزان

اصولا به فرش هایی که دارای بوم زمینه ای همانند فرش های کهنه و قدیمی می باشند فرش وینتیج و یا فرش پتینه می گویند که این فرش ها با اینکه با طرح های سنتی و یا کهنه نما نیز بافته می شوند باز هم برای منازل ساده و سبک مدرن انتخابی بی نظیر می باشند چرا که این فرش های ماشینی کهنه دار شده جدید کاشان با نامحدود رنگ جذاب بافته می شوند و به راحتی با انواع سبک دکوراسیون ست می گردند. فرش چاپی 700 شانه کهنه دار شده جدید دارای یک ترنج میانی و لچک می باشد که استفاده از فیلتر های کهنه نما برای بافت این فرش 700 شانه پتینه باعث شده است تا به فرش سبک قدیمی بسیار شبیه شود.

برای خرید فرش وینتیج 700 شانه تراکم 2550 با قیمت ارزان می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه از طریق سایت فرش واگره کاشان اقدام به خرید بهترین فرش های ماشینی جدید کنید و با پرداخت کمترین هزینه فرش منتخب خود را به صورت حضوری و یا غیر حضوری از درب کارخانه خریداری کنید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت جدیدترین فرش های 700 شانه پر فروش

برای خرید جدید ترین فرش های 700 شانه پر فروش کاشان می توانید از طریق سایت فرش واگره کاشان، جدیدترین فرش های 700 شانه را مشاهده کرده و از قیمت روز فرش های ماشینی درجه یک مطلع شوید. قیمت فرش چاپی طرح کهنه دار شده ارزان تر از دیگر فرش های ماشینی می باشد چرا که این فرش ماشینی درجه یک با نخ پلی اوژن بافته شده است و به همین دلیل قیمت این فرش کهنه نما از فرش های آکریلیک ارزان تر می باشد. جنس نخ بافته شده در فرش های ماشینی یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش های ماشینی می باشند که به همین دلیل این فرش 700 شانه تراکم 2550 ارزان تر از فرش های آکریلیک می باشند.

فروشگاه واگره کاشان به دلیل تولید مستقیم و بدون واسطه انواع فرش های ماشینی درجه یک تمامی فرش های ماشینی را از درب کارخانه به فروش می رساند چرا که خرید فرش از نمایشگاه ها موجب می شود تا هزینه های اضافی اعم از مالیات، قبوض و... روی قیمت فرش های ماشینی کشیده شوند، که به این صورت فرش با قیمت واقعی به دست مشتریان نخواهد رسید اما با خرید انواع فرش ماشینی از سایت فرش واگره می توانید خرید اقساطی فرش را نیز انجام دهید.

برگشت به بالا