خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش وینتیج کلاریس طرح سنتی

فرش وینتیج کلاریس طرح سنتی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج کلاریس طرح سنتی فرش وینتیج کلاریس طرح سنتی فرش وینتیج کلاریس طرح سنتی فرش وینتیج کلاریس طرح سنتی

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100620
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
3,900,000 تومان 
 

با توجه به گسترش صنعت قالی بافی، تمامی قالی های ماشینی با سبک، طرح و ایده هایی نو تولید می شوند و تنوع طرح و رنگ در فرش های ماشینی جدید کاشان به قدری زیاد است که نظر هر کسی را به آسانی به خود جلب نموده است. یکی از پر فروش ترین سبک های فرش ماشینی، فرش های کلاریس چاپی می باشند که فرش وینتیج طرح سنتی بسیار مورد توجه خریداران فرش های ماشینی سنتی قرار گرفته است. این فرش وینتیج 700 شانه کلاریس فاقد لچک و ترنج می باشند و نبود لچک و ترنج در فرش باعث شده است تا سبک بافتی خاص و متفاوت همانند نقشه فرش طرح افشان به خود بگیرد.

 

مشخصات فرش ماشینی وینتیج کلاریس طرح سنتی

یکی از پرطرفدار ترین شانه و تراکم ها در بافت فرش های ماشینی، فرش های 700 شانه تراکم 2550 می باشند چرا که این فرش ماشینی دارای شانه و تراکمی مناسب است و تعداد متوسط گره های بافته شده در این فرش ماشینی پلی اوژن باعث شده است تا طرح و نقش های بوم قالی به وضوح دیده شوند. در عرض این فرش وینتیج کلاریس 700 گره و در طول آن نیز 2550 گره واقعی بافته شده است که قیمت فرش های 700 شانه از دیگر تراکم ها مناسب تر می باشد.

فرش های کلاریس و چاپی ابتدا فرش های خامی با زمینه سفید هستند که طرح و رنگ ها را مشخص می کنند، و به دستگاه چاپ دیجیتال می دهند و زمانی که فرش داخل دستگاه قرار می گیرد طرح با نامحدود رنگ و طیف های رنگی مختلف روی قالی کلاریس چاپ می شود و تا ریشه فرش رنگ ها نفوذ می کنند.

 

فرش وینتیج کلاریس یا فرش کهنه نما چیست؟

فرش های کلاریس کاشان همانطور که متوجه شدید فرش هایی هستند که با دستگاه های چاپ دیجیتال تولید می شوند و فرش های وینتیج به اصطلاح فرش هایی هستند که حالت کهنه نما و قدیمی در خود دارند که به فرش پتینه یا کهنه نما مشهور می باشند. در زمان طراحی نقشه فرش های کلاریس نیز از این سبک کهنه نما استفاده کرده اند و نقشه فرش را با افکت به حالت کهنه نما در می آورند و روی فرش کلاریس چاپی، طرح را چاپ می زنند و اگر به دنبال خرید فرش با زمینه خلوت می گردید ما این فرش 700 شانه کلاریس آبی کاربنی را به شما پیشنهاد می کنیم چرا که فرشی چرک تاب برای محل های شلوغ و پر رفت و آمد نیز می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش وینتیج کلاریس طرح سنتی

همانطور که می دانید فرش های 700 شانه تراکم 2550 نحوه بافت پیچیده و سختی ندارند و همچنین تعداد گره در زمینه این فرش های ماشینی کمتر از فرش های تراکم بالا می باشد که برای بافت قالی های تراکم پایین نیاز به بافت فشرده گره ها در کنار یکدیگر نمی باشد. فرش های 700 شانه ماشینی از دسته فرش های پر فروشی هستند که از لحاظ کیفیت بسیار بهتر از فرش های تراکم بالا هستند و از لحاظ قیمت نیز بهترین و ارزان ترین سبک و طرح در فرش های ماشینی می باشند. فروش فرش وینتیج کلاریس طرح سنتی در فروشگاه فرش واگره به قیمت درب کارخانه صورت می گیرد و به دلیل بافته شدن با نخ پلی اوژن دارای قیمت پایین تری نسبت به فرش آکریلیک هستند.

برگشت به بالا