خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کلاریس طرح کهنه نما رنگ زرشکی

فرش کلاریس طرح کهنه نما رنگ زرشکی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس طرح کهنه نما رنگ زرشکی فرش کلاریس طرح کهنه نما رنگ زرشکی فرش کلاریس طرح کهنه نما رنگ زرشکی فرش کلاریس طرح کهنه نما رنگ زرشکی

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100624
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش 700 شانه کلاریس طرح کهنه نما یکی از زیبا ترین نوع فرش های ماشینی درجه یک و با کیفیت می باشد که اصالت طرح فرش های ایرانی در این قالی ماشینی به خوبی حفظ شده است. فرش کلاریس طرح کهنه نما زرشکی تنها برای منازل سبک کلاسیک و سنتی مناسب می باشد و به دلیل استفاده از رنگ های گرمی مانند زرد و زرشکی این دسته از فرش های کلاریس برای منازل سبک مدرن اصلا مناسب نمی باشند.

نحوه تولید فرش کلاریس 700 شانه تراکم 2550 طرح کهنه نما

این فرش ماشینی طرح اصیل ایرانی سبک بافت و تولید خاص و ویژه ای دارد و تا حد زیادی تولید این قالی کهنه نما با دیگر فرش های ماشینی متفاوت می باشد. فرش های کلاریس ماشینی ابتدا با نخ پلی اوژن سفید و خام بافته می شوند و بعد از آن سطحی کاملا یکدست و سفید نیز دارند. بعد از بافت فرش خام سفید چاپی طرح و نقشه را آماده می کنند و به دستگاه چاپ دیجیتال فرش ماشینی می دهند و طرح روی سطح سفید فرش خام چاپ می شود که نحوه تولید این فرش های کلاریس کهنه نما به گونه ای می باشد که طرح تا پشت فرش ماشینی نیز چاپ می شود و به آسانی دیده می شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی مدل کهنه نما زمینه زرشکی با بهترین قیمت

فرش ماشینی مدل کهنه نما زرشکی یکی از زیبا ترین نوع فرش های ماشینی سنتی برای منازل کلاسیک، سفره خانه و رستوران سنتی و... می باشد که این فرش تنها با رنگ زمینه زرشکی نیز بافته شده است. فرش های کلاریس دارای کیفیت بسیار بالا و بی نظیری می باشند که قیمت آن ها نیز از فرش های آکریلیک کمتر می باشد. برای خرید فرش ماشینی مدل کهنه نما قدیمی می توانید از طریق سایت فرش واگره اقدام به خرید این قالی قدیمی کاشان کنید و یا به صورت حضوری و از درب کارخانه انواع فرش کلاریس چاپی را بدون واسطه و مستقیم خریداری کنید.

برگشت به بالا