خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کلاریس کهنه باف

فرش کلاریس کهنه باف
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس کهنه باف فرش کلاریس کهنه باف فرش کلاریس کهنه باف فرش کلاریس کهنه باف

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100626
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش ماشینی طرح دستباف کاشان

فرش 700 شانه تراکم 2550 کلاریس کهنه باف یکی از فرش های ماشینی بسیار زیبا و جذاب می باشد چرا که بوم و طراحی زمینه این فرش ماشینی کاملا شبیه به اولین قالی های ماشینی می باشد و همانطور که سبک ترنج و لچک و حاشیه های میانی این قالی کلاریس مشاهده می کنید کاملا به سبک اصیل ایرانی بافته شده است. استفاده از فرش کلاریس کهنه باف در دکوراسیون منزل باعث می شود تا منزل حال و هوای گذشته را به خود بگیرد.

ویژگی فرش های کلاریس کاشان

فرش های کلاریس یکی از بهترین نوع فرش های ماشینی بافته شده با نخ و الیاف مصنوعی می باشند به گونه ای که این قالی کهنه باف کاشان با نامحدود رنگ بافته شده است که استفاده از تعداد نامحدود رنگ بالا باعث شده است تا این قالی ماشینی سنتی قدیمی شکل و شمایلی ویژه و خاص به خود بگیرد. فرش های کلاریس حتما باید با نخ های پلی اوژن و پلی پروپیلن بافته شوند چرا که طرح روی این دو نوع فرش خام سفید به خوبی چاپ زده می شود و نخ آکریلیک در زمینه چاپ دیجیتال نمی تواند زیبایی خاص و منحصر به فرد فرش های بافته شده با نخ پلی اوژن را به خود بگیرد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

بهترین قیمت فرش کلاریس کهنه باف

شاید فکر کنید که فرش های کلاریس چاپی به دلیل اینکه طرح با دستگاه چاپ دیجیتال روی آن چاپ می شود دارای کیفیت خوبی نمی باشند اما این تصور کاملا غلط است و فرش های ماشینی کلاریس از نظر رنگ دهی و ثبات رنگ هیچ تفاوتی با فرش های بافته شده با نخ آکریلیک ندارند و هر دو این فرش های ماشینی دارای ثبات رنگی کاملا یکسان می باشند، فقط تنها تفاوت فرش کلاریس ماشینی کاشان با دیگر فرش های ماشینی کلاسیک در این است که نخ های آکریلیک کیفیت و دوام بالاتری دارند.

برگشت به بالا