خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش وینیتج کلاریس زمینه قهوه ای

فرش وینیتج کلاریس زمینه قهوه ای
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینیتج کلاریس زمینه قهوه ای فرش وینیتج کلاریس زمینه قهوه ای فرش وینیتج کلاریس زمینه قهوه ای فرش وینیتج کلاریس زمینه قهوه ای

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100627
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

تفاوت فرش های کلاریس با دیگر فرش های ماشینی در چیست؟

فرش های کلاریس یکی از جدیدترین نوع فرش های ماشینی با سبک بافت و تولیدی جدید نیز می باشند. طراحان نقشه فرش های ماشینی طرح را روی کاغذ اتود می زنند و با فتوشاپ طرح را سیستمی می کنند و بعد از اینکه در برنامه مشخص طرح زده شد و سایه روشن و تیره گل های قالی مشخص شد حالا طرح را به دستگاه چاپ دیجیتال مخصوص فرش های کلاریس می دهند. قبل از اینکه کار تولید و چاپ طرح روی فرش ماشینی صورت بگیرد باید بدانید که فرش ماشینی با نخ خام و سفید بافته می شود و وقتی بافت این فرش سابلیمیشن تمام شد فرش خام ماشینی را به دستگاه چاپ دیجیتال می دهند و طرح و رنگ هایی که می خواهند را از قبل مشخص می کنند و طرح روی فرش سفید چاپی زده می شود به این صورت که رنگ ها تا ریشه فرش نفوذ می کنند و طرح را همانند دیگر فرش های ماشینی از پشت قالی نیز می توانید مشاهده کنید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

جدیدترین مدل فرش مدرن وینتیج کلاریس قهوه ای

فرش مدرن وینتیج کلاریس قهوه ای یکی از جدیدترین سبک های بافته شده در فرش های کلاریس می باشد چرا که در کنار بافت چاپی جدید این فرش از سبک وینتیج یا به اصطلاح کهنه نما نیز استفاده شده است. فرش ماشینی وینتیج چیست؟ اصطلاح فرش وینتیج به فرش های کهنه نما و با اصالت بر می گردد بدین گونه که شما وقتی عکس فرش کلاریس را مشاهده می کنید حالت ساییدگی و کهنه بودن را در سطح فرش ماشینی مشاهده می کنید که این حالت کهنه نما در فرش های کلاریس نیز به تازگی استفاده می شود و به فرش وینتیج کلاریس ماشینی مشهور شده اند.

برگشت به بالا