خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ۷۰۰ شانه کهنه نما مدرن

فرش ۷۰۰ شانه کهنه نما مدرن
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ۷۰۰ شانه کهنه نما مدرن فرش ۷۰۰ شانه کهنه نما مدرن فرش ۷۰۰ شانه کهنه نما مدرن فرش ۷۰۰ شانه کهنه نما مدرن فرش ۷۰۰ شانه کهنه نما مدرن فرش ۷۰۰ شانه کهنه نما مدرن

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100629
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش اتاق خواب عروس

اگر به دنبال خرید فرش مناسب اتاق خواب هستید به دنبال فرش هایی بروید که فاقد لچک و ترنج باشند و طرحی مانند فرش های سالن های پذیرایی نداشته باشند. فرش مناسب اتاق خواب، فرشی است که باسبک و مدی جدید و متفاوت از فرش های سالن پذیرایی بافته شده باشد. فرش 700 شانه کهنه نما مدرن یکی از فرش های ماشینی بسیار زیبا و جذاب می باشد که به صورت کهنه نما طرح زمینه این قالی درجه یک در آمده است. بهترین جنس نخی که برای فرش های مناسب اتاق خواب می توان نام برد نخ پلی اوژن می باشد چرا که نخ پلی اوژن نخی فاقد پرزدهی و ضد حساسیت می باشد و رنگ پذیری بسیار زیبا و جذاب تری نسبت به فرش های بافته شده با نخ آکریلیک دارند. برای اتاق خواب های خود هرگز به سمت فرش های تراکم بالا نروید چرا که فرش های تراکم بالا دارای ضخامت بسیار کمی می باشند و حس نرمی و لطافت را با ضخامت کمی که دارند در زیر پای شما به وجود نمی آورند. فرش کهنه نما مدرن که مشاهده می کنید 700 شانه تراکم 2550 می باشد که دارای دوام و کیفیت بی نظیری نیز در برابر پاخور خواهد بود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ۷۰۰ شانه کهنه نما با نقشه مدرن

برای خرید فرش 700 شانه کهنه نما با نقشه مدرن می توانید به صورت اینترنتی اقدام به خرید انواع فرش های ماشینی نمایید. خرید فرش های کلاریس ماشینی به صورت اینترنتی بسیار بهتر و آسان تر می باشد چرا که فرش های کلاریس ماشینی جدید دارای طرح و رنگ زمینه هایی زیاد و نامحدود می باشند که در سایت فرش واگره عکس فرش های کلاریس کاشان با تنوع بسیار بالا همه روزه قرار داده می شود و بدون محدودیت می توانید اقدام به دیدن و خرید فرش مورد علاقه خود کنید.

برگشت به بالا