خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش وینیتج رنگ زرد

فرش وینیتج رنگ زرد
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینیتج رنگ زرد فرش وینیتج رنگ زرد فرش وینیتج رنگ زرد فرش وینیتج رنگ زرد فرش وینیتج رنگ زرد

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100638
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش 700 شانه وینتیج تراکم 2550 کاشان یکی از فرش های ماشینی با طرح اصیل ایرانی می باشد که این فرش ماشینی دارای لچک و ترنج میانی می باشد که برای بافت این قالی کلاریس درجه یک اصیل از نامحدود رنگ در بافت بوم زمینه قالی استفاده شده است. 

ویژگی فرش کلاریس وینتیج رنگ زرد

این فرش ماشینی که با فناوری جدید چاپ دیجیتال تولید می شود داری ظرافت و زیبایی بی نظیری نیز می باشد که به دلیل چاپ طرح روی فرش سفید خام تمامی رنگ ها با وضوح زیادی دیده می شوند چرا که در هیچ کدام از فرش های ماشینی تا به حال رنگ زرد با این وضوح و زیبایی ندیده اید.

از ابتدای تولید فرش های ماشینی، فرش های 700 شانه تراکم 2550 یا تراکم 3000 از دسته فرش های ماشینی با مقاومتی بسیار بالا و درجه یک به حساب می آیند که به دلیل تعداد کم گره در بافت این قالی ماشینی شما طرح بوم فرش را با وضوح زیادی مشاهده می کنید.

برای بافت این فرش ماشینی از نخ پلی اوژن استفاده می شود و زمانی که فرش خام بافته شده با نخ پلی اوژن به دستگاه چاپ دیجیتال داده می شود طرح تا عمق ریشه فرش زده می شود یعنی رنگ تا ریشه فرش تزریق می شود که نخ پلی اوژن علاوه بر رنگ پذیری بسیار خوبی که دارد در زمان شست و شو نیز اصلا هیچگونه رنگ دهی نخواهد داشت.

فرش های کلاریس، فرش هایی هستند که از نامحدود رنگ با سایه های روشن و تیره برای بافت آن می توان استفاده کرد که این فرش وینتیج 700 شانه سنتی نیز دارای دو رنگ زمینه جذاب قرمز و زرد نیز می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

به روزترین لیست قیمت فرش وینیتج رنگ زرد

برای خرید فرش وینتیج زرد می توانید از طریق سایت و یا فروشگاه فرش واگره اقدام به خرید این فرش ماشینی بافت جدید کنید. این فرش ماشینی تلفیقی از طرح های اصیل قالی های ایرانی می باشد و از طرح های اسلیمی و ختایی و گل های بهم پیوسته زنجیره ای در طراحی این قالی استفاده نموده اند. فرش وینتیج کلاریس 700 شانه به قیمت عمده و از درب کارخانه به صورت مستقیم خریداری کنید و با کارشناسان فروش فروشگاه فرش واگره در ازتباط باشید و راهنمایی های لازم را در جهت خرید اینترنتی و خرید اقساطی فرش ماشینی کسب کنید.

برگشت به بالا