خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی کلاریس کهنه نما

فرش فانتزی کلاریس کهنه نما
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی کلاریس کهنه نما فرش فانتزی کلاریس کهنه نما فرش فانتزی کلاریس کهنه نما فرش فانتزی کلاریس کهنه نما

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100641
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش های ماشینی با تنوع زیادی و در دسته بندی های مختلفی تولید می شوند که فرش های ترنج دار و بدون ترنج نیز داریم که اغلب فرش های لچک و ترنج دار برای منازل کلاسیک و سنتی و فرش های بدون لچک و ترنج برای منازل مدرن و ساده پسند مناسب می باشند. عکس فرش کلاریس کهنه نما که مشاهده می کنید فرشی همانند فرش های طرح افشان می باشد که گل های بهم پیوسته به صورت دسته ای در بوم این قالی ماشینی نقش بسته اند و کل فرش را گل های اسلیمی و ختایی تشکیل داده اند که روی طرح زمینه گل های فرش طرح افشان را به حالت کهنه نما نیز در آورده اند.

مشخصات فرش فانتزی کلاریس کهنه نما جدید

با توجه به اینکه صنعت تولید فرش های کلاریس با دیگر فرش های ماشینی به کل فرق می کند برای تولید فرش کلاریس درجه یک از بهترین دستگاه و مناسب ترین نوع نخ مناسب فرش کلاریس استفاده نموده اند. فرش های کلاریس با نخ پلی اوژن بافته می شود که نخ پلی اوژن از نظر رنگ پذیری از نخ آکریلیک بهتر می باشد و رنگ پذیری همانند پوستر ها را در خود دارد. فرش کلاریس کهنه نما جدید اغلب با شانه و تراکم های پایین تولید می شود چون از این فرش های چاپ دیجیتال اغلب در سالن های نشیمن، اتاق خواب ها و... استفاده می شوند که تراکم بالا در این فرش ها باعث دوام و کیفیت بی نظیر آن می شود. نخ پلی اوژن بعد از نخ آکریلیک از نظر کیفی جزء بهترین نوع نخ برای چاپ می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش فانتزی کلاریس طرح کهنه نما

برای خرید فرش فانتزی کلاریس طرح کهنه نما می توانید به صورت مستقیم از طریق سایت فرش واگره و یا از درب کارخانه اقدام به خرید انواع فرش های ماشینی و فرش های چاپ دیجیتال با کیفیت نمایید. با توجه به اینکه فرش های کلاریس جدید با دستگاه چاپ دیجیتال تولید می شوند فروشگاه فرش واگره برای چاپ طرح روی فرش های سفید و خام از جدیدترین و به روز ترین دستگاه ها استفاده می کند. تمامی فرش های کلاریس جدید دارای گواهی و ضمانت نامه معتبر می باشند که با ابعاد استاندارد و ابعاد کوچک تر ذکر شده تولید می شوند. همچنین برای اینکه بتوانید تنوع بالای محصولات را مشاهده کنید بهترین راه این است که از طریق سایت فرش واگره اقدام به مشاهده محصولات کنید و بعد از آن به صورت حضوری یا اینترنتی به دلخواه خودتان فرش مناسب را خریداری کنید.

برگشت به بالا