خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کلاریس طرح کهنه شده

فرش کلاریس طرح کهنه شده
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس طرح کهنه شده فرش کلاریس طرح کهنه شده فرش کلاریس طرح کهنه شده فرش کلاریس طرح کهنه شده فرش کلاریس طرح کهنه شده فرش کلاریس طرح کهنه شده

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100642
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

پر فروش ترین فرش ماشینی کلاریس جدید

فرش 700 شانه کلاریس کهنه نما از پر فروش ترین فرش ماشینی کاشان می باشد که این فرش ماشینی دارای حاشیه ای بسیار زیبا و جذاب می باشد و حاشیه و بوم فرش کلاریس کهنه نما با یکدیگر مرز مشخصی نیز ندارند. این فرش ماشینی کلاریس با رنگ زمینه های آبی، قرمز و طلایی بافته شده است که پر فروش ترین رنگ در فرش کلاریس 700 شانه، فرش کهنه نما آبی آن می باشد. در طرح زمینه بوم این فرش ماشینی حالت طرح های خطاطی شده مشاهده می شود که برای اتاق خواب، محل کار و سالن های پذیرایی سبک سنتی به دلیل داشتن زمینه طوسی بسیار زیبا و منحصر به فرد نیز می باشند. برخی از طرح های فرش ماشینی هر ساله جزء فرش های پر فروش کاشان می شوند به دلیل نوع بافت خاص و زیبایی که هنرمندان کاشانی برای تولید این فرش های درجه یک به کار می گیرند. قیمت فرش کلاریس 700 شانه تراکم 2550 از فرش های 6 متری و 9 متری بیشتر می باشد که می توانید فرش 12 متری کلاریس کهنه نما را به صورت قسطی خریداری کنید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی مستقیم ارزان قیمت فرش کلاریس کاشان

برای خرید فرش 700 شانه کلاریس طرح کهنه شده با قیمت مناسب می توانید از طریق فروشگاه فرش واگره اقدام به خرید فرش ماشینی کنید. در فروشگاه فرش واگره امکان خرید فرش به صورت مستقیم از درب کارخانه فراهم شده است تا شهروندان کاشانی نیز بتوانند از نزدیک فرش های ماشینی را ببیند و مشتریانی که در شهر های دیگر زندگی می کنند، بهترین عکس ها از فرش های ماشینی مستقیم از درب کارخانه از فرش ها گرفته می شود و بدون هیچ ادیت و فیلتری در سایت مستقیم بارگذاری می شوند.

برگشت به بالا