خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی طرح کهنه نما زمینه خاکستری

فرش ماشینی طرح کهنه نما زمینه خاکستری
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی طرح کهنه نما زمینه خاکستری فرش ماشینی طرح کهنه نما زمینه خاکستری فرش ماشینی طرح کهنه نما زمینه خاکستری فرش ماشینی طرح کهنه نما زمینه خاکستری

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100643
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

استفاده از نخ پلی پروپیلن در بافت فرش های چه مزایایی دارد؟

نخ پلی پروپیلن یکی دیگر از نخ های مصنوعی ساخت دست بشر می باشد که بعد از نخ آکریلیک دارای کیفیتی بی نظیر می باشد که اغلب فرش های ماشینی با نخ پلی پروپیلن برای اتاق خواب کودکان و آشپزخانه ها بافته می شدند به دلیل اینکه نخ های پلی پروپیلن هیچگونه پرزدهی ندارند و این عدم پرزدهی باعث شده است تا این فرش ماشینی برای کسانی که مشکلات ریوی دارند گزینه بسیار خوبی باشند. فرش ماشینی طرح کهنه نما یکی از فرش های ماشینی درجه یک و بسیار زیبا کلاریس می باشد که تعداد رنگ بافته شده در این فرش ماشینی نامحدود نیز می باشد. فرش کلاریس طرح کهنه نما مانند فرش طرح سنتی است، چرا که دارای لچک و ترنج می باشد و در زمینه فرش گل های اسلیمی دیده می شود. اگر به طرح زمینه فرش دقت کنید می بینید که حالت کهنه نما در خود دارد و شبیه فرش های پاخور و قدیمی می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش ماشینی کلاریس طرح کهنه نما زمینه خاکستری

فرش کلاریس کهنه نما خاکستری را می توانید با ضمانت نامه معتبر از فروشگاه تخصصی فرش واگره خریداری کنید. فروشگاه فرش واگره علاوه بر در نظر گرفتن گواهی و ضمانت نامه معتبر برای فرش های ماشینی خرید حضوری فرش از درب کارخانه را نیز برای مشتریان فراهم نموده است تا اعتبار خود را به مشتریان فرش کاشان به اثبات برساند. مشخصات تمامی فرش های ماشینی پشت فرش کهنه نما و دیگر فرش ها چسبانده می شود و به دلیل فروش مستقیم از درب کارخانه قیمت فرش های ماشینی ارزان تر از همه جا خواهد بود.

برگشت به بالا