خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدل کلاریس طرح وینتیج

فرش مدل کلاریس طرح وینتیج
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدل کلاریس طرح وینتیج فرش مدل کلاریس طرح وینتیج فرش مدل کلاریس طرح وینتیج فرش مدل کلاریس طرح وینتیج

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100645
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش 700 شانه مدل کلاریس یکی از نمونه های فرش ماشینی با رنگ زمینه ای پر می باشد که این فرش 700 شانه تراکم 2550 برای منازل سبک کلاسیک بسیار مناسب می باشد چرا که با ابعاد 12 متری، 6 و 9 متری نیز تولید می شود. رنگ زمینه این فرش ماشینی طلایی می باشد که رنگ طلایی فرش ماشینی برای منازل کلاسیک و سنتی بسیار کاربردی می باشد و جنس نخ خاب این فرش وینتیج پلی اوژن درجه یک و با کیفیت می باشد که هیچ گونه پرزدهی نیز نخواهد داشت.

فرش مدل کلاریس طرح وینتیج چیست؟

فرش مدل کلاریس طرح وینتیج یکی از انواع فرش های ماشینی می باشد که با فناوری چاپ دیجیتال به تولید می رسد. فرش های کلاریس با فرش سفید خام سابلیمیشن بافته می شوند و سطحی سفید و یکدست دارند و دستگاه هایی با عنوان دستگاه چاپ دیجیتال وجود دارند که طرح را تولید کننده از قبل مشخص می کند و تعداد رنگ انتخابی را نیز به دستگاه چاپ دیجیتال می دهند و طرح روی فرش خام سفید چاپ می شود و اگر پشت فرش ماشینی کلاریس را نگاه کنید متوجه خواهید شد که تا عمق فرش رنگ نفوذ کرده است و این طرح کهنه نمایی که در فرش دیده می شود تنها بازی رنگ های سایه روشن و تیره در چاپ و طرح فرش می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش مدل کلاریس وینیتج کاشان با قیمت کارخانه

فرش کلاریس 700 شانه طرح وینتیج دارای 700 گره در عرض و 2550 گره در طول می باشد که بافت این فرش با تعداد گره استاندارد صورت گرفته است و ضخامت مناسب در فرش کلاریس وینتیج باعث شده است تا فرش در برابر پاخور بسیار مقاوم نیز باشد. فرش وینتیج 700 شانه طلایی کاشان در برابر شست و شو فرش مقاومی می باشد و هیچ گونه تغییر رنگی در فرش های کلاریس اصلا با گذشت زمان نخواهید دید.

برگشت به بالا