خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کلاریس وینیتج 700 شانه رنگ سرمه ای

فرش کلاریس وینیتج 700 شانه رنگ سرمه ای
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس وینیتج 700 شانه رنگ سرمه ای فرش کلاریس وینیتج 700 شانه رنگ سرمه ای فرش کلاریس وینیتج 700 شانه رنگ سرمه ای فرش کلاریس وینیتج 700 شانه رنگ سرمه ای

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100646
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش کلاریس وینتیج 700 شانه کاشان دارای طرح زمینه ای همانند قالی های لوکس و سنتی اصیل ایرانی می باشد که در گذشته اغلب فرش های سنتی با رنگ های لاکی و سرمه ای بافته می شدند که این فرش وینتیج رنگ سرمه ای نیز دارای طرح زمینه ای مانند فرش های با اصالت ایرانی می باشد. فرش هایی که با رنگ زمینه تیره بافته می شوند، از دسته فرش های ماشینی چرک تاب می باشند و آلودگی ها و کثیفی ها را به وضوح در خود نشان نمی دهند. این فرش کلاریس سرمه ای جدید بسیار زیبا و فرشی بسیار پر فروش مناسب منازل سبک سنتی بوده است که طرح زمینه این فرش همانند فرش های طرح افشان فاقد لچک و ترنج می باشد.

ویژگی های فرش کلاریس وینیتج 700 شانه رنگ سرمه ای

فرش های کلاریس چون به فرش های سابلیمیشن نیز مشهور هستند با نخ پلی اوژن بافته می شوند که نخ پلی اوژن بافته شده در فرش ماشینی کلاریس باعث شده است طرح گل و بوته و رنگ بوم فرش به خوبی دیده شود.

فرش های کلاریس از دوام و مقاومت بسیار خوبی بهره مند می باشند، چرا که شانه و تراکم فرش استاندارد و عالی می باشد.

این فرش ماشینی دارای 700 گره در عرض و 2550 گره یا ریشه در طول قالی می باشد که این شانه و تراکم کم باعث می شود تا طرح ها به خوبی تا عمق فرش تزریق و چاپ زده شوند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید آنلاین فرش کلاریس رنگ سرمه ای 700 شانه با قیمت کارخانه

این فرش کلاریس 700 شانه سرمه ای با سبک بافت جدید وینتیج نیز بافته شده است که به فرش های پتینه کهنه نما نیز بسیار شبیه می باشند. قیمت فرش کلاریس وینتیج از فرش های وینتیج بافته شده با نخ آکریلیک بسیار ارزان تر می باشد و با خرید آنلاین فرش کلاریس سرمه ای 700 شانه می توانید از خرید اقساطی و بدون بهره فرش های ماشینی بهره ببرید. اگر می خواهید برای خرید فرش ماشینی انعطاف مالی داشته باشید و دستتان برای خرید فرش های ماشینی جدید باز باشد خرید از درب کارخانه و یا خرید آنلاین فرش را از فروشگاه های معتبر انجام دهید.

برگشت به بالا