خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش وینیتج ماشینی کلاریس

فرش وینیتج ماشینی کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینیتج ماشینی کلاریس فرش وینیتج ماشینی کلاریس فرش وینیتج ماشینی کلاریس فرش وینیتج ماشینی کلاریس فرش وینیتج ماشینی کلاریس

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100648
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

از زیبا ترین و ارزان ترین فرش های ماشینی درجه یک و دستبافتگونه کاشان می توان به فرش های کلاریس اشاره نمود چرا که فرش های کلاریس با جدیدترین فناوری تولید فرش های ماشینی تولید می شوند و شاید بپرسید فرش کلاریس چیست؟ فرش کلاریس نمونه ای از فرش های ماشینی می باشد که زمینه اولیه فرش سفید و خام می باشد که انواع طرح ها را با رنگ های منتخب به دستگاه چاپ دیجیتال می دهند و طرح روی فرش خام سفید چاپ می شود و به همین دلیل خوش رنگ ترین و خوش بافت ترین فرش ارزان، فرش کلاریس شناخته شده است.

عکس فرش مناسب اتاق خواب نوجوان

اگر به دنبال خرید فرش مناسب اتاق نوجوان می گردید فرش وینتیج ماشینی کلاریس را خریداری کنید، چرا که طرح و رنگ زمینه بافته شده در فرش برای تمامی افراد مناسب می باشد و با توجه به شانه و تراکم مناسبی که دارد برای اتاق خواب و یا سالن های نشیمن بهترین انتخاب می باشند. عکس فرش مناسب اتاق خواب نوجوان که مشاهده می کنید از نزدیک بدون هیچ ادیت و فیلتری گرفته شده است تا بتوانید با عکس ها برای خرید فرش مناسب اتاق خواب ارتباط بگیرید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش وینیتج ماشینی کلاریس از کارخانه

تمامی فرش های ماشینی فروشگاه فرش واگره کاشان به قیمت درب کارخانه به فروش می رسند که عکس تمامی فرش های کلاریس جدید در سایت فروشگاهی قرار داده می شوند که به صورت اینترنتی و حضوری می توانید اقدام به خرید بهترین فرش مناسب اتاق خواب و یا سالن نشیمن کنید. برای آن درسته از مشتریانی که به خرید اینترنتی کالاهای بزرگ منزل خود اطمینانی ندارند خرید فرش از درب کارخانه را در نظر گرفته ایم.

برگشت به بالا