خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کلاریس کهنه باف کاشان

فرش کلاریس کهنه باف کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس کهنه باف کاشان فرش کلاریس کهنه باف کاشان فرش کلاریس کهنه باف کاشان فرش کلاریس کهنه باف کاشان فرش کلاریس کهنه باف کاشان فرش کلاریس کهنه باف کاشان فرش کلاریس کهنه باف کاشان

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100649
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش کلاریس چیست؟

فرش کلاریس نمونه ای جدید از فرش های ماشینی می باشد که این فرش ها جزء اولین نوع فرش های ماشینی هستند که با تعداد رنگ نامحدود تولید می شوند. نوع تولید و بافت فرش های کلاریس مثل فرش های ماشینی بافت سنتی نیست چرا که تمامی طرح های زمینه ای که در فرش های کلاریس مشاهده می کنید و محو رنگ بندی و زیبایی خاص و منحصر به فرد آن فرش می شوید با دستگاه های چاپ دیجیتال تولید شده اند. نحوه تولید فرش های کلاریس کاشان به این شکل است که با نخ پلی پروپیلن فرش سفید یا فرش خام را می بافند و فرش سفید را به دستگاه چاپ دیجیتال کامپیوتری می دهند، بعد از اینکه طرح و رنگ های منتخب انتخاب شد و به دستگاه داده شد، طرح روی فرش سفید خام چاپ زده می شود و تا عمق فرش طرح و رنگ نفوذ می کند. در ایران اولین بار فرش های کلاریس توسط شرکت محتشم به تولید رسید که حرف اول را فرش کلاریس از نظر کیفی در خاورمیانه می زند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی مدل جدید فرش وینتیج ماشینی کلاریس با قیمت تولیدی

فرش های کلاریس با بهترین نوع نخ فرش های ماشینی، نخ پلی پروپیلن تولید و بافته می شوند که این نخ قابلیت رنگ پذیری بسیار بالایی دارد و برای فرش های چاپی، فرش های پلی پروپیلن مناسب هستند که سطح نرم این فرش های کلاریس چاپی به گونه ای است که با هر طرح و رنگی برای تمامی منازل و قسمت های مختلف منزل مناسب می باشند. به دلیل تنوع زیاد در طرح های فرش کلاریس یا فرش وینتیج کلاریس می توانید با خرید اینترنتی کلکسیون انواع فرش را در سایت فرش واگره مشاهده کنید.

برگشت به بالا