خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

طرح خاص فرش ترک گل برجسته

طرح خاص فرش ترک گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
طرح خاص فرش ترک گل برجسته طرح خاص فرش ترک گل برجسته طرح خاص فرش ترک گل برجسته طرح خاص فرش ترک گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

شانه :
500
تراکم :
2100
تعداد رنگ به کار رفته :
6
جنس نخ خاب :
ویکرون
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz53951
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
750,000 تومان 
 

بافت فرش های مدرن و فانتزی معمولا با طراحی های خاص مدرنیته صورت می گیرد تا متقاضیان با یک نامنظمی خاص به منازل خود نظم بخشند. لذا اگر شما از آن دسته از افراد خاص پسندی هستید که در خرید فرش ترک مدرن به دنبال طرح خاص فرش ترک گل برجسته هستید توصیه می گردد تنوع بالای طرح و مدل فرش مدرن ترک کاشان از فروشگاه واگره فرش را مشاهده نمایید.
البته به دور از بحث طرح فرش در نظر گرفتن قیمت طرح خاص فرش ترک 500 شانه گل برجسته نیز از دغدغه های خریداران می باشد که در این زمینه نیز فروشگاه واگره فرش توانسته موفق عمل نماید زیرا این فروشگاه مطابق با آخرین تغییرات نرخ ارز جهانی به روز ترین لیست قیمت فرش مدرن طرح ترک را برای متقاضیان مشخص نموده است که با قیمت تولید به خریداران عرضه می گردد.
فروش مستقیم با نبود سود واسطه و دلالان در فروش و به کار بردن ویژگی های بافت از جمله فرش تراکم پایین، نوع متریال با کیفیت ارزان قیمت از مواردی است که قیمت این دسته از فرش ها را نسبت به دیگر فرش های ماشینی مناسب تر نموده است و در فروشگاه واگره فرش نسبت به دیگر فروشگاه ها با قیمتی مناسب تر عرضه می گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت طرح خاص فرش ترک 500 شانه گل برجسته
برای خرید طرح خاص فرش ترک و مشاهده به روز ترین و آخرین قیمت طرح خاص فرش ترک 500 شانه گل برجسته می توانید به صورت آنلاین از وب سایت واگره فرش دیدن نمایید و به بررسی قیمت این محصولات و مقایسه آن با دیگر فرش های ماشینی عرضه شده در فروشگاه های فرش دست یابید.

برگشت به بالا