خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ترک طرح شطرنجی

فرش ترک طرح شطرنجی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ترک طرح شطرنجی فرش ترک طرح شطرنجی فرش ترک طرح شطرنجی فرش ترک طرح شطرنجی

ویژگی های مهم محصول

شانه :
500
تراکم :
2100
تعداد رنگ به کار رفته :
6
جنس نخ خاب :
ویکرون
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz53952
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
750,000 تومان 
 

فروشگاه واگره فرش یکی از فروشگاه های اینترنتی فروش فرش در شهر فرش کاشان می باشد که عرضه متنوع ترین مدل های فرش ماشینی به ویژه در دسته بندی فرش های مدرن و فانتزی را فراهم نموده است تا متقاضیان بتوانند به راحتی با مشاهده عکس فرش ترک در طرح و رنگ بندی مختلف به انتخاب این محصول اقدام نمایند. در باب معرفی یکی از این نمونه محصولات که با مدرن شدن دکوارتیو منازل استقبال از آن بالا بوده است و به عنوان فرش ترک اتاق خواب بهترین گزینه می باشد را می توان فرش ترک طرح شطرنجی معرفی نمود.
فروش اینترنتی فرش ماشینی ترک طرح شطرنجی به دلیل استقبال بالا از این طرح در فروشگاه واگره فرش مهیا می باشد که می توانید آ ن را بسته به نیاز خود در ابعاد سفارشی به صورت جفت بافت و ابعاد استاندارد عرضه شده در فروشگاه تهیه نمایید.
این نمونه از فرش های مدرن طرح ترک را می توانید به صورت فرش 500 شانه تراکم 2100 شش رنگ بافته شده با جنس نخ خاب ویکرون که به صورت هیت ست در آمده تا مقاومت و کیفیت بالای فرش را به وجود آورد را می توانید با ارائه تضمین کیفیت به صورت کتبی از فروشگاه واگره فرش در کاشان خریداری نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش اینترنتی فرش ماشینی ترک طرح شطرنجی
فروشگاه واگره فرش با امکان فروش اینترنتی فرش ماشینی ترک طرح شطرنجی سبب گشته تا علاوه بر دسترسی سریع و بدون هزینه به انواع طرح فرش و انتخابی آسان با صرف کمترین هزینه به خرید این فرش دست یابید. به همین جهت در زمینه خرید فرش کاشان توصیه می گردد به شکل آنلاین به خرید اقدام نمایید تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه در زمان نیز صرفه جویی نمایید و به مقایسه متنوع ترین طرح ها به راحتی در هر ساعت از شبانه روز بپردازید.

برگشت به بالا