خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ترک مدرن طرح ایرانی

فرش ترک مدرن طرح ایرانی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ترک مدرن طرح ایرانی فرش ترک مدرن طرح ایرانی فرش ترک مدرن طرح ایرانی فرش ترک مدرن طرح ایرانی فرش ترک مدرن طرح ایرانی

ویژگی های مهم محصول

شانه :
500
تراکم :
2100
تعداد رنگ به کار رفته :
6
جنس نخ خاب :
ویکرون
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz53954
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
750,000 تومان 
 

تلفیق طراحی مدرن، ایرانی و سنتی بافت فرش ترک در شهر فرش کاشان در فروشگاه واگره فرش منجرب تولید فرش ترک مدرن طرح ایرانی گشته است که معمولا در دکوراتیو کلاسیک قابل استفاده می باشد. این نمونه از فرش های ماشینی ترک را می توانید در طرح و رنگ بندی خنثی در وب سایت واگره فرش مشاهده نمایید و با در نظر گرفتن دیزاین منازل و سلیقه به انتخابی درخور دست یابید.
این سبک از فرش های ماشینی را که با تراکم بافت فرش 500 شانه تراکم 2100 روانه بازار گشته است را می توانید در متنوع ترین طرح های فرش ترک گل برجسته از فروشگاه واگره فرش مشاهده نمایید و به خرید فرش ارزان ترک مدرن طرح ایرانی دست یابید.
از ویژگی های این فرش ترک ارزان قیمت علاوه بر تراکم بافت، به کار بردن نوع الیاف ویکرون از مشتقات الیاف آکریلیک و پلی استر را می توان بیان نمود که در زمینه کاهش قیمت فرش تاثیر دارد و به نوعی سبب گشته تا این فرش ترک با قیمت تولیدی به دست خریداران ارائه گردد. البته به دور از بیان مشخصه های فرش نحوه فروش این محصول نیز در زمینه قیمت این فرش تاثیر گذار می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ارزان ترک مدرن طرح ایرانی
در باب خرید فرش ارزان ترک مدرن طرح ایرانی از فروشگاه واگره فرش به سبب فروش بدون حضور واسطه و تعامل مستقیم با خریدار به شکل حضوری یا آنلاین بسیاری از هزینه ها و سود های ناشی از آن کاسته شده و در نتیجه فرش با قیمت تولیدی به خریداران عرضه می گردد. ارائه ضمانت کتبی برای کیفیت این محصولات نیز از ویژگی های این فروشگاه در زمینه فروش فرش ترک گل برجسته می باشد که برای خریداران در زمینه اعتمادسازی آن ها صورت گرفته است.

برگشت به بالا