خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ترک گل برجسته طرح فندی

فرش ترک گل برجسته طرح فندی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ترک گل برجسته طرح فندی فرش ترک گل برجسته طرح فندی فرش ترک گل برجسته طرح فندی فرش ترک گل برجسته طرح فندی

ویژگی های مهم محصول

شانه :
500
تراکم :
2100
تعداد رنگ به کار رفته :
6
جنس نخ خاب :
ویکرون
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz53973n
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
750,000 تومان 
 

فرش ترک گل برجسته طرح فندی یکی از نمونه فرش های مدرن و فانتزی می باشد که در زمینه عرضه فرش با طرح و دیزاین مطابق با متد روز جامعه تولید آن در فروشگاه واگره فرش صورت گرفته است. این طرح فرش ترک گل برجسته جدید را می توانید با این تم رنگی طوسی که از رنگ های خنثی می باشد را برای هر سبک و هارمونیک رنگی دکوراسیون مورد انتخاب قرار دهید. انتخاب فرش طرح فندی به سبب مدرن بودن طراحی آن معمولا مناس برای دکوراتیومدرن به ویژه فرش اتاق خواب می باشد که می توانید بسته به مساحت مکان مورد استفاده از این فرش آن را خریداری نمایید.
اگر به دنبال سایز های عرضه این فرش در ابعاد فرش پادری، فرش 1.5 متر و ... هستید امکان سفارش این فرش ترک گل برجسته به صورت جفتی در  این ابعاد در این فروشگاه امکان پذیر می باشد. لذا در راستای خرید فرش ترک گل برجسته طرح فندی در ابعاد دلخواه و سفارشی پیشنهاد می گردد از وب سایت واگره فرش با تنوع بالای طرح های مدرن و فانتزی دیدن نمایید.
ویژگی فرش ترک گل برجسته
بافت نمونه فرش های مدرن ترک گل برجسته در فروشگاه واگره فرش با امکان خرید به صورت مستقیم با تراکم فرش 500 شانه تراکم 2100 تولید می شود که در باب ارتقای زیبایی طراحی آن 6 رنگ واقعی به کار برده شده است. در زمینه کیفیت این محصولات می توان به ویژگی نوع متریال بافت این فرش های ترک اشاره نمود که الیاف ویکرون می باشد که از الیاف بدون پرز و مقاوم بوده که به صورت هیت ست شده در تولید محصولات به کار برده می شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ترک گل برجسته طرح فندی
اگر در پی خرید فرش از مهد فرش جهان شهر کاشان هستید پیشنهاد خرید از فروشگاه واگره فرش را به خاطر داشته باشید. تنوع طرح و رنگ بندی بالای محصولات به همراه بالاترین کیفیت تولید فرش ترک و قیمت مناسب آن از المان هایی است که خرید از اینفروشگاه را با استقبال روبه رو ساخته است. لذا در باب خرید فرش ترک گل برجسته طرح فندی می توانید از وب سایت این فروشگاه دیدن نمایید و یا به شکل حضوری به خرید این فرش ماشینی دست یابید.

برگشت به بالا