خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 500 شانه ترک کاشان طرح مدرن

فرش ماشینی 500 شانه ترک کاشان طرح مدرن
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 500 شانه ترک کاشان طرح مدرن فرش ماشینی 500 شانه ترک کاشان طرح مدرن فرش ماشینی 500 شانه ترک کاشان طرح مدرن فرش ماشینی 500 شانه ترک کاشان طرح مدرن

ویژگی های مهم محصول

شانه :
500
تراکم :
2100
تعداد رنگ به کار رفته :
6
جنس نخ خاب :
ویکرون
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz53924
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
750,000 تومان 
 

درست است که امروزه استفاد از سبک و طرح های مدرن بسیار ترند و مورد قبول همگان شده است اما یکسری از افراد نیز هستند که در کنار داشتن دکوراسیونی به سبک مدرن، خواهان حفظ اصالت و سنت ها نیز می باشند، نمونه ای از فرش های ترک ایرانی به تولید رسیده اند که طرح های سنتی و کلاسیک به وضوح در آن ها موج می زند و نمایان می باشد. فرش ماشینی 500 شانه ترک کاشان طرح مدرن نمونه ای از بافته های شبک جدید و خاص می باشد که در کنار حفظ اصالت طرح های اصیل ایرانی آمیخته شده با سبک مدرن نیز می باشد.

دسته ای از فرش های ماشینی که این روز ها به تولید می رسند که در ظاهر و نمای کلی خود شما حالت های کهنه نما و سبک مدرن را مشاهده می کنید فرش ترکیه ای 500 شانه تراکم 2100 می باشد که اصالت طرح و رنگ و سبک در آن حفظ شده و این تنوع بالای فرش های ترکیه ای باعث شده است تا برای اکثر دکوراسیون سبک سنتی، کلاسیک و یا مدرن انتخابی مناسب و خاص باشند.

 

ویژگی های فرش 500 شانه ترک کاشان

همانطور که می دانید فرش های دستباف دارای قیمت های زیادی بوده و از طرفی تنوع طرح و رنگ بالایی نیز ندارند اما امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی فرش های ماشینی با انواع سبک و طرح های خاص و متنوعی به تولید می رسند که از لحاظ قیمت نیز با یکدیگر متفاوت بوده و به این شکل دست عموم را برای انتخاب باز گذاشته اند. فرش ترک 500 شانه تراکم 2100 یکی از جدیدترین بافته های فرش ماشینی درجه یک و مرغوب می باشد که این دسته از محصولات عموما به فرش های ترکیه ای مشهور می باشند که داشتن این شانه و تراکم مناسب در بافت این دسته از بافته های ماشینی باعث شده است تا کیفیت فرش ترک جدید بالا برود.

در باب ویژگی این فرش ترک 500 شانه ماشینی جدید می توان به تعداد 6 پالت رنگی بافته شده در فرش اشاره داشت که به دلیل بافته شدن با بهترین الیاف، حتی این تعداد رنگ محدود همانطور که عکس فرش ترک را هم مشاهده می کنید مشخص است که رنگ زمینه ای همانند پوستر به خود گرفته است. جنس نخ بافته شده در فرش ترک مدرن 500 شانه ترنج دار ویکرون می باشد که نخ ویکرون بافته شده در آن باعث می شود تا رنگ پذیری نخ ها بالا رفته و بوم زمینه فرش دارای رنگی همانند پوستر به چشم بیاید که از دیگر ویژگی های نخ ویکرون می توان به ضد حساسیت بودن آن نیز اشاره داشت که این بافته های ترک ماشینی به فرش ضد حساسیت نیز مشهور می باشند.

در باب ابعاد تولید شده انواع فرش های ترک می توان به فرش ترک 3 متری، ابعاد 1.5*1 متر و فرش ترک 6 متری اشاره نمود که غالبا دیگر ابعاد بزرگ تر این بافته ماشینی به صورت بافت جفتی به تولید ویژه می رسند که فرش ترک 500 شانه مدرن با داشتن نمایی همانند فرش های کهنه نما در دکوراسیون سبک کلاسیک و مینیمال به خوبی توانسته است که جای باز کند.

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش ترک مدرن 500 شانه کاشان

ویژگی هایی که ذکر کردیم از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش های ترک ماشینی بودند، اما شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا فرش ترک ماشینی را با نخ آکریلیک به تولید نمی رسانند؟ باید بگوییم که اولا اگر فرش ترک با نخ آکریلیک بافته شود قیمت آن نیز بسیار گران تر می شود و از طرفی چون فرش های ترک به بافته هایی بسیار نرم و لطیف و با رنگ زمینه ای بولد معروف می باشند، باید با نخ ویکرون بافته شوند تا هم نرمی و لطافت در فرش حفظ شود و هم رنگ زمینه قالی ترک کاشان همانند فرش های ترکیه ای دیده شوند که برای اطلاع از قیمت روز فرش ترک مدرن 500 شانه می توانید از طریق سایت فرش واگره با کارشناسان فروش ما در ارتیاط باشید.

برگشت به بالا