خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ترک طرح خشتی هایبالک

فرش ترک طرح خشتی هایبالک
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ترک طرح خشتی هایبالک فرش ترک طرح خشتی هایبالک فرش ترک طرح خشتی هایبالک فرش ترک طرح خشتی هایبالک

ویژگی های مهم محصول

شانه :
500
تراکم :
2100
تعداد رنگ به کار رفته :
6
جنس نخ خاب :
ویکرون
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz53929
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
750,000 تومان 
 

فرش ترک طرح خشتی هایبالک یکی از فرش های ماشینی فاقد لچک و ترنج می باشد که دارای زمینه ای خاص و ویژه و متفاوت از دیگر فرش های ماشینی می باشد. استفاده از طرح خشتی در زمینه این فرش ماشینی ترک باعث شده است تا این قالی ترکیه ای نیز با رنگ خنثی برای منازل سبک مدرن مناسب باشد. اغلب طرح های خشتی به طرح های سنتی مشهور می باشند و در بافت قالی های سبک سنتی و کلاسیک از طرح خشتی استفاده می کنند، اما استفاده از طرح خشتی در زمینه فرش ترکیه ای با رنگ خنثی باعث شده است تا این قالی برای منازل مدرن و مینیمال مناسب شود. در بافت طرح زمینه فرش ترک طرح خشتی از مربع و اشکال خاص دیگری استفاده می کنند که داخل هر کدام ار این اشکال هندسی گل و بوته هایی نقش بسته است.

 

ویژگی های فنی فرش ترک 500 شانه تراکم 2100

 

  • این فرش ترک طرح خشتی هایبالک با نخ ویکرون بافته شده است که نخ ویکرون از نظر کیفی بعد از نخ های آکریلیک قرار دارد. فرش های ترکیه ای به فرش هایی با سطحی بسیار نرم و لطیف مشهور هستند که نخ ویکرون نیز سطح فرش را بسیار نرم و لطیف کرده است و در مقابل فرش های ترکیه ای که در ترکیه بافته می شدند، این نخ بسیار با دوام و مقاوم در برابر پاخور و شست و شوی زیاد نیز می باشد.

 

  • در عرض این فرش ترک هایبالک 500 ریشه و در طول آن 2100 گره بافته شده است که به دلیل تعداد کم گره های بافته شده در این فرش ترکیه ای جدید دارای ضخامت قابل قبولی می باشند و هر چه شانه و تراکم در فرش کمتر باشد، فرش مقاوم تر و همچنین دارای قیمتی کمتر نیز می باشد. قیمت فرش ترک 500 شانه از فرش های 700 شانه بافته شده با نخ آکریلیک بسیار کمتر می باشد چرا که شانه و تراکم، و نوع نخ بافته شده در فرش روی قیمت آن تاثیری مستقیم می گذارد.

 

  • به دلیل داشتن رنگ زمینه خنثی در بافت این قالی طرح خشتی ترک، حتما از رنگ هایی مانند صورتی، نارنجی، سبز آبی در دکوراسیون مدرن خود استفاده کنید تا سبک دکوراسیون منزل تان با هارمونی رنگ ها خاص، و با جلوه ای بی نظیر شود. فرش ترک طرح خشتی هایبالک تنها با 6 رنگ اصلی بافته می شود و فقط با یک رنگ زمینه خنثی بافته می شود که بافت این فرش ترکیه ای جدید با سایز های دلخواه به صورت تکی و جفتی نیز صورت می گیرد.

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ترک طرح خشتی 500 شانه گل برجسته

فرش ترک طرح خشتی گل برجسته یکی از انواع فرش های ترک جدید می باشد که بافت گل برجسته گل ها در این فرش ماشینی جدید باعث شده است تا قالی زیبایی خاصی به خود بگیرد. فرش های تراکم بالا زمانی که به صورت بافت برجسته در می آیند به مواظبت زیادی احتیاج دارند، اما فرش ترک گل برجسته 500 شانه به دلیل شانه و تراکم کم، فرشی مقاوم تر می باشد. خرید فرش ترک گل برجسته جدید را می توانید از درب کارخانه با ضمانت نامه و گارانتی معتبر خریداری کنید، چرا که تمامی محصولات فرش ماشینی این فروشگاه تخصصی به صورت مستقیم تولید و بدون واسطه با قیمت ارزان به دست مشتری رسانده می شود.

برگشت به بالا