خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی گل برجسته ترک 500 شانه

فرش ماشینی گل برجسته ترک 500 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی گل برجسته ترک 500 شانه فرش ماشینی گل برجسته ترک 500 شانه فرش ماشینی گل برجسته ترک 500 شانه فرش ماشینی گل برجسته ترک 500 شانه

ویژگی های مهم محصول

شانه :
500
تراکم :
2100
تعداد رنگ به کار رفته :
6
جنس نخ خاب :
ویکرون
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz53931
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
750,000 تومان 
 

قیمت و خرید فرش ماشینی گل برجسته ترک 500 شانه

فرش گل برجسته طرح ترک یکی از فرش های خاص و طرح جدید می باشد. این فرش ها مانند فرش های گل برجسته، دارای برجستگی در بخش های مختلف می باشند اما در فرش های گل برجسته عادی این برجستگی ها دارای نظم و تقارن می باشند اما در فرش مدرن ترک گل برجسته این تقارن وجود ندارد و بخش های مختلفی از فرش به صورت گل برجسته می باشد اما این عدم تقارن و ترکیب رنگ ها و طرح مدرن ترک فرش این فرش را منحصر به فرد و خاص کرده است که در ابعاد 1.5*2.25 , 1*1.5 , 6  متری بافته و به فروش می رسد اما شما می توانید این فرش را در ابعاد 50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12 متری نیز سفارش داده و خریداری کنید زیرا این فرش ها به صورت جفت بافته می شوند و شما باید به صورت جفت سفارش دهید.

تعداد رنگ به کار گرفته شده در این فرش 6 رنگ می باشد. فرش ماشینی مدرن گل برجسته مدرن ترک با تعداد گره بافت در عرض 500 شانه و تعداد گره در طول 2100 بافته می شود و جنس نخ خاب این فرش ماشینی ترک فرش ترک زیبا، ویکرون می باشد که از لحاظ کیفیت، با نخ ویکرون درجه یک بافته می شود که این نخ علاوه بر فرش با کیفیت بالا، دارای لطافت و نرمی فرش، فرش ضد حساسیت، فرش قابل شستشو و در عین حال بسیار مقاوم می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید آنلاین انواع فرش ماشینی گل برجسته طرح ترک مدرن

پرفروش ترین فرش های ماشینی گل برجسته مدرن ترک با کیفیت درجه یک را می توانید در فروشگاه آنلاین فرش واگره مشاهده کنید و طرح های متنوع و قیمت ها را مشاهده و با یک دیگر مقایسه کنید و براساس نیازتان بهترین فرش ماشینی ترک گل برجسته با طرح های مدرن و زیبا را خریداری کنید.

به علت طرح زیبایی و مدرنی که دارند، یکی از پرفروش ترین فرش های ایران شده است و بخشی از صادرات فرش کاشان را نیز شامل می شود. فروش بالای این فرش باعث شده است که شرکت های مختلف تولید کننده و توزیع کننده فرش جهت سود بیشتر، اقدام به افزایش چشمگیر برخی قیمت های این فرش ها کرده اند اما شما می توانید با خرید فرش از سایت فرش معتبر واگره، واسطه ها را حدف کنید و فرش درجه یک مدرن را به راحتی و با بهترین قیمت خریداری کنید.

برگشت به بالا