خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش وینتیج گل برجسته طرح ترک

فرش وینتیج گل برجسته طرح ترک
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج گل برجسته طرح ترک فرش وینتیج گل برجسته طرح ترک فرش وینتیج گل برجسته طرح ترک فرش وینتیج گل برجسته طرح ترک

ویژگی های مهم محصول

شانه :
500
تراکم :
2100
تعداد رنگ به کار رفته :
6
جنس نخ خاب :
ویکرون
ابعاد قابل سفارش به صورت جفتی :
50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
siz53932n
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
750,000 تومان 
 

خرید اینترنتی فرش ماشینی وینتیج گل برجسته طرح ترک 

فرش وینتیج، فرش هایی با طرح های کهنه و قدیمی می باشد اما امروزه در برخی فرش های ترک مدرن، به طرح های کهنه و قدیمی، طرح مدرن و فانتزی هم با آن ها ادغام شده است و طرح های وینتیج مدرن را به وجود آورده است و این پارادوکس زیبا باعث فروش بالای این فرش شده است. این فرش ها علاوه بر سعی در حفظ تقارن فرش از ترکیب های رنگ منحصر به فرد استفاده شده است که زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

فرش وینتیج گل برجسته طرح ترک، در ابعاد 1.5*2.25 , 1*1.5 , 6 متر بافته و به فروش می رسد اما شما می توانید این فرش را در ابعاد 50*80 ، 1*2 ، 1*3 ، 1*4 ، 9 ، 12 متری نیز سفارش داده و خریداری کنید زیرا این فرش ها به صورت جفت بافته می شوند و شما باید به صورت جفت سفارش دهید.

تعداد رنگ به کار گرفته شده در این فرش 6 رنگ می باشد. 

فرش ماشینی وینتیج گل برجسته مدرن ترک با تعداد گره بافت در عرض 500 شانه و تعداد گره در طول 2100 بافته می شود و جنس نخ خاب این فرش ماشینی ترک فرش ترک زیبا، ویکرون می باشد که از لحاظ کیفیت، با نخ ویکرون درجه یک بافته می شود که این نخ علاوه بر فرش با کیفیت بالا، دارای لطافت و نرمی فرش، فرش ضد حساسیت، فرش قابل شستشو و در عین حال بسیار مقاوم می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

مشاهده قیمت و خرید انواع فرش ماشینی وینتیج مدرن ترک 

پرفروش ترین فرش های ماشینی وینتیج مدرن ترک با کیفیت درجه یک را می توانید در فروشگاه آنلاین فرش واگره مشاهده کنید و طرح های متنوع و قیمت ها را با یک دیگر مقایسه کنید و براساس نیازتان بهترین فرش ماشینی ترک با طرح های وینتیج و مدرن را خریداری کنید.

به علت زیبایی و مدرن بودن و طرح های کهنه نما که دارند، یکی از پرفروش ترین فرش های ایران شده است و بخشی از صادرات فرش کاشان را نیز شامل می شود. فروش بالای این فرش باعث شده است که شرکت های مختلف تولید کننده و توزیع کننده فرش جهت سود و فروش بیشتر، اقدام به افزایش چشمگیر برخی قیمت های این فرش ها کرده اند اما شما می توانید با خرید فرش از سایت فرش معتبر واگره، واسطه ها را حدف کنید و فرش درجه یک مدرن را به راحتی و با بهترین قیمت خریداری کنید.

برگشت به بالا