خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش سنتی زیبا 700 شانه کلاریس

فرش سنتی زیبا 700 شانه کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش سنتی زیبا 700 شانه کلاریس فرش سنتی زیبا 700 شانه کلاریس فرش سنتی زیبا 700 شانه کلاریس فرش سنتی زیبا 700 شانه کلاریس

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100628
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش سنتی زیبا 700 شانه کلاریس 

فرش سنتی زیبا 700 شانه کلاریس یکی از زیبا ترین فرش های ماشینی که به صورت طرح قدیمی می باشد، جنس نخ خاب این فرش ماشینی مدرن 700 شانه از پلی اوژن می باشد که در برابر حساسیت و خوردگی مقاوم می باشد. یکی دیگر از ویژگی های فرش سنتی زیبا 700 شانه کلاریس، مقاومت در برابر شست و شو می باشد، که این باعث می شود رنگ خود را به راحتی از دست ندهد و به دلیل کیفیت بالا و جنس عالی الیاف می توان در مقابل نور افتاب نیز فرش را پهن کرد، پس بعد از شست و شو نگران خراب شدن فرش ماشینی خود در مقابل نور آفتاب نباشید. زیرا هیچگونه اشکالی در فرش مدرن ماشینی کلاریس پیش نمی آید.

این فرش مدرن زیبا 700 شانه به دلیل رنگ بندی متفاوتی که دارد و مانند طرح های قدیمی می باشد می توانید با مقدار پول کمتری نسبت به فرش دسباف دهید و فرش ماشینی سنتی زیبا 700 شانه کلاریس را با قیمت عالی خریداری کنید و در خانه خود مورد استفاده قرار دهید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش از فروشگاه اینترنتی واگره فرش 

شرکت واگره فرش با ارائه مستقیم فرش های ماشینی از طریق فروشگاه اینترنتی واگره فرش این امکان را فراهم کرده است تا فرش های مدرن ماشینی دلخواه خود را با بهترین کیفیت و با قیمت درجه یک و به صورت مستقیم به شما عرضه کند، یعنی هیچ گونه واسطه ای در این میدان وجود نداشته باشد، همچنین برای پرهیز از هزینه های اضافی شما ارسال رایگان فرش هم به شما تعلق گرفته است، یعنی می توانید به هر تعداد که می خواهید فرش ماشین مدرن مورد نظر خورد را سفارش دهید وبا ارسال سریع و رایگان تحویل بگیرید و در خانه خود استفاده کنید و از زیبایی فرش ماشینی مدرن خود لذت کافی را ببرید .

برگشت به بالا