خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش آشپزخانه طرح ادویه

فرش آشپزخانه طرح ادویه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش آشپزخانه طرح ادویه فرش آشپزخانه طرح ادویه فرش آشپزخانه طرح ادویه

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100465
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
975,000 تومان 
 

فرش چاپی آشپزخانه کلاریس طرح ادویه  

اگر می خواهید بهترین خرید فرش چاپی فانتزی مناسب برای آشپزخانه را تجربه کنید، فرش کلاریس آشپزخانه طرح ادویه، انتخابی مناسب برای شما است خصوصا برای نو عروسان زیرا این طرح فرش مدرن آشپزخانه، بهترین طرح فرش ماشینی فانتزی برای اشپزخانه نو عروس می باشد و نه تنها کیفیت آن درجه یک است، قیمت آن نیز به قیمت کارخانه است. از ویژگی های ممتاز این فرش آشپزخانه طرح مدرن کاشان، لطافت و نرمی آن می باشد و در عین حال ضد حساسیت است. مهم ترین ویژگی فرش های آشپزخانه قابل شستشو بودن آن است زیرا در آشپزخانه احتمال کثیف شدن فرش بسیار بالا تر است. به همین دلیل مناسب ترین فرش برای آشپزخانه، فرش چاپی کلاریس ۷۰۰ شانه با تراکم 2550 می باشد و در عین لطافت و نرمی بسیار، مقاوم و قابل شستشو با انواع مواد شیمیایی و شوینده های مختلف می باشد.

قیمت فرش ماشینی چاپی آشپزخانه تراکم 2550 طرح ادویه با توجه به سایز آن متغییر است و شما می توانید این فرش را با بهترین قیمت از طریق سایت فرش واگره کاشان خریداری کنید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید آنلاین فرش 700 شانه آشپزخانه از کارخانه 

فروشگاه اینترنتی فرش واگره کاشان، ویترینی از انواع فرش ماشینی مدرن 700 شانه کلاریس چاپی مدل آشپزخانه کاشان می باشد که این محصولات را می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خریداری کنید.

قیمت فرش ماشینی 700 شانه چاپی سایت فرش کاشان بسیار ارزانتر از نمایشگاه های فروش حضوری سطح شهر است و شما می توانید جدیدترین طرح و رنگ فرش چاپی مخصوص آشپزخانه کاشان را با بهترین قیمت از تولید کننده تهیه نمایید.

بهترین انتخاب برای فرش آشپزخانه، فرش چاپی کلاریس می باشد به علت تنوع طرح و رنگ بالا، نرمی و لطافت زیاد، کیفیت درجه یک نخ بافت و قابل شستشو بودن آن است. همچنین فرش کلاریس را می توان در هر ابعادی که بخواهید با هر طرح و تنوع را انتخاب کنید و خریداری کنید و از خرید خود لدت ببرید.

برگشت به بالا