خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کلاریس مدرن آشپزخانه

فرش کلاریس مدرن آشپزخانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کلاریس مدرن آشپزخانه فرش کلاریس مدرن آشپزخانه فرش کلاریس مدرن آشپزخانه

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100491
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
975,000 تومان 
 

فرش کلاریس مدرن آشپزخانه با طرح قهوه

یکی از نمونه های فرش مدرن به شمار می رود که استفاده از آن در فضای آشپزخانه کاربرد دارد. این نمونه از طرح فرش ماشینی در فروشگاه واگره فرش برخلاف سایر فرش های ماشینی به صورت فرش های چاپ کلاریس تولید می شوند که این موضوع تنوع رنگی بیشتری را برای زیبایی این محصول به همراه دارد. البته از دیگر مزیت های فرش های کلاریس می توان به تولید انواع سایز های بافت این محصول اشاره داشت که دست خریدار را برای انتخاب این فرش در هر مساحتی باز نگه می دارد.
در باب جنس نخ بافت این فرش می توان به نوع الیاف پلی اوژن اشاره داشت که از مشتقات پلی استر و الیاف آکریلیک می باشد و در باب کیفیت یک فرش مطلوب را به خریداران ارائه می دهد. تعداد رنگ بندی نامحدود بافت این فرش ها و طراحی هایی جدید و سفارشی بافت این محصولات از ویژگی هایی است که سبب گشته تا استقبال خرید از این فرش ها بیشتر گردد.
در باب استفاده از این نمونه فرش های مدرن در آشپزخانه در تولید این محصولات از تعداد گره های بافت فرش 700 شانه تراکم 2550 استفاده می نمایند تا در باب پاخور شدن این فرش در این مکان پر تردد فرش دچار دفورمگی نگردد.
به همین جهت در فروشگاه واگره فرش در باب رفع نیاز خریداران با در نظر گرفتن تمامی اصول امکان خرید فرش ماشینی کلاریس با طرح مدرن آشپزخانه با قیمت کارخانه مهیا گشته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی کلاریس با طرح مدرن آشپزخانه با قیمت کارخانه
فروشگاه واگره فرش با دارا بودن کادر مجرب طراحی و مشاورین متبحر در این مجموعه با در نظر گرفتن تمامی اصول و نیاز های یک متقاضی به تولید و ارائه انواع فرش ماشینی از جمله فرش مدرن آشپزخانه پرداخته است تا به راحتی خریدارن بتوانند به یک فرش مناسب دست یابند. خرید فرش ماشینی کلاریس با طرح مدرن آشپزخانه با قیمت کارخانه نیز در این مجموعه به سبب فروش مستقیم و بدون واسطه به شکل حضوری و آنلاین در این فروشگاه امکان پذیر می باشد.

برگشت به بالا