خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن برای دکوراسیون های مدرن و امروزی

خرید فرش ماشینی مدرن برای دکوراسیون مدرن

امروزه دنیای بزرگی از فرش های ماشینی وجود دارد که نیاز تمامی خریداران با هر سبک سلیقه ای را پوشش می دهد. نیازی که بر اساس مد روز و تکنولوژی روبه رشد است و رفته رفته سلیقه و رجحان خرید تمامی صاحب خانه ها به سمت و سوی مشابهی در حرکت است. فرش های مدرن برای دکوراسیون های امروزی گزینه بسیار مناسبی هستند و بسیاری از خریداران جذب همین نوع از کف پوش های ماشینی شده اند. اهمیت تأثیر کف پوش و انتخاب صحیح آن بر دکوراسیون واضح است و این امر بر کسی پوشیده نیست اما با این وجود مقالات و متون متعددی در مورد اهمیت طرح و رنگ فرش بر دکوراسیون نوشته شده است.
این مقاله در رابطه با فرش های مدرن و تأثیر آن بر دکوراسیون صحبت می کند. فرش هایی که بی نهایت زیبا و جذاب هستند و به جهت نوین بودن و تفاوت های فراوان با انواع کلاسیک و سنتی مورد توجه قرار گرفته اند. اگر بدنبال خرید فرش ماشینی مناسب برای دکوراسیون مدرن و امروزی خانه خود هستید، ادامه مقاله می تواند کمک شایانی در انتخاب شما داشته باشد.

فرش مدرن برای دکوراسیون های مدرن و امروزی
یکی از دسته بندی ها، دسته بندی بر اساس طرح است. طرح ها مجموعه ای از نگاره ها هستند که با نظم خاص و بر اساس سلیقه و دانش طراحان در کنار یکدیگر می نشینند. انواع مختلفی از طرح ها در بازار موجود است و تمامی این طرح ها در سه دسته کلی شامل: طرح های سنتی، طرح های کلاسیک و طرح های مدرن یا فانتزی جای می گیرند.
طرح های سنتی و کلاسیک قدمتی بسیار طولانی تر از فرش های طرح مدرن دارند از این رو می توان طرح های کلاسیک و سنتی را طرحی شناخته شده و در اصطلاح جا افتاده در بین فرش های ماشینی دانست. اصطلاح فرش های مدرن به بافته هایی اطلاق می شود که در داشتن نگاره جسورانه و امروزی تر از سایر طرح ها عمل کرده اند و بیش از گل ها و بوته ها از اشکال هندسی و حجم سازی کمک گرفته اند. فرش های مدرن را با نام فرش های فانتزی هم می شناسند و برای فضاهای مختلف از جمله اتاق جوانان و نوجوانان، آشپزخانه و راهرو مورد استفاده دارند. فرش اتاق کودکان هم تمام از نوع مدرن بوده و خارج از این دسته نمی توان بافته مناسبی برای اتاق کودک انتخاب نمود. ناگفته نماند دسته فرش های مدرن فروشگاه اینترنتی واگره فرش بسیار گسترده است و ده ها ده طرح و رنگ و نگاره را در خود جای داده است.

فرش مدرن برای فضاهای مدرن و امروزی انتخاب می شوند اما دانستن این مورد به تنهایی کافی نیست. از جمله نکات مهم در امر انتخاب فرش های مدرن مواردی ست که در ادامه بصورت مختصر عنوان شده است :
1- انتخاب طرح و رنگ بر اساس میزان نور فضا:
اگر نور فضا کافی باشد دست ما در انتخاب هر رنگی باز است اما برای فضاهایی که نور کافی ندارند باید از رنگ های شاد و روشن کمک گرفت تا بازتاب نور از رنگ روشن فضای خانه را دلباز و روشن نشان دهد.
2- انتخاب سایز و شانه و تراکم بر اساس کاربرد:
کاربرد فضای خانه تعیین کننده ابعاد و شانه و تراکم است . مکان هایی که نیازمند لوکس بودن و زیبایی بیشتر هستند فرش هایی با ابعاد کوچک تر از فضا را می پسندند در حالی که اگر استفاده و پاخوری فرش اهمیت بیشتری نسبت به ظاهر داشته باشد باید کف پوش در ابعادی انتخاب شود که کاملا فضای خانه را پوشش دهد.
3- انتخاب شانه و تراکم:
انتخاب شانه و تراکم از مهم ترین انتخاب هایی است که صاحب خانه با آن روبرو می باشد. برای خانه خود فرشی تهیه کنید که متناسب با کاربرد از کیفیت، دوام، مقاومت و زیبایی لازم برخوردار باشد. اگر فرش در معرض پاخوری بالایی قرار می گیرد بهترین گزینه فرش های 700 شانه هستند و هرچه بر تعداد گره ها یا میزان شانه و تراکم افزوده می شود بر میزان ظرافت فرش هم افزوده شده و البته از میزان مقاومت کاسته می شود. شانه و تراکم رابطه معکوسی با ارتفاع نخ خاب دارند و از این جهت فرش های 1200 شانه و 1500 شانه ارتفاع نخ خاب پایینی دارند و عدم خاصیت ارتجاعی در برابر فشار و .... موجب شده تا چنین بافته هایی برای پهن شدن در جلوی درب های ورودی، آشپزخانه، راهرو ها و ... را نداشته باشند.

خرید اینترنتی فرش مدرن
فرش های مدرن طرح هایی جسورانه از جانب گروه تولیدی واگره فرش هستند که در زیبایی بسیار خوش درخشیده اند و نبض دکوراسیون خانه های مدرن و امروزی را در دست گرفته اند. از این رو فروشگاه اینترنتی واگره فرش با وجود تمام مزیت هایی که فروشگاه های اینترنتی بصورت عام دارند و تولیدات واگره به صورت خاص دارد، بهترین مکان خرید فرش های ماشینی مدرن برای دکوراسیون های امروزی می باشد.
برای خرید از این فروشگاه وارد لینک معتبر فروشگاه واگره شوید و در بین محصولات هر آنچه باب میل و سلیقه تان است را انتخاب نمایید. در قسمت راهنمای خرید می توانید نحوه صحیح خرید و پرداخت وجه را مطالعه نموده و به هیچ عنوان تا قبل از اطمینان از محصول انتخابی مراحل پرداخت را شروع نکنید.
فروشگاه اینترنتی واگره فرش فرش های ماشینی با کیفیت و زیبا را به قیمت تمام شده کارخانه در اختیار خریداران قرار می دهد. جدیدترین طرح های فرش مدرن و فانتزی در این فروشگاه است که می توانید به صورت حضوری و اینترنتی خریداری کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا