خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

خصوصیات فرش ماشینی 700 شانه

خرید بهترین فرش 700 شانه

فرش‌های ماشینی از نظر تعداد شانه و  تراکم که همان گره های طولی و عرضی به حساب می آیند، بسیار متنوع هستند. بازار فرش های ماشینی به لحاظ شانه و تراکم دسته های مختلفی را به خود اختصاص داده است. نوع خاصی از فرش ها، فرش های ماشینی 700 شانه می باشند که خود دسته های مختلفی شامل فرش های 700 شانه واقعی، 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه می باشد. در کنار فرش های 700 شانه انواع فرش های ماشینی 1000 شانه و فرش های ماشینی 1200 شانه و فرش های ماشینی 1500 شانه هم در فروشگاه اینترنتی واگره فرش عرضه می شود.
محبوبیت فرش های ماشینی 700 شانه در بین خریداران به حدی است که بیشترین میزان فروش را به خود اختصاص داده و تمامی برند ها و فروشگاه ها گسترده ترین بخش را در دسته فرش های 700 شانه دارند. چرایی محبوبیت این فرش ها به ویژگی آن ها بر می گردد. فرش هایی که برای هر مکانی از خانه کاربرد داشته و در هر خانه ای حداقل یک تخته از ان یافت می شود.
در این مقاله ما قصد داریم تا با بیان خصوصیات فرش 700 شانه شناخت آن را بهتر نموده و در متن مقاله به فرش‌ های ماشینی 700شانه پرداخته ایم. بیان ویژگی ها دلیل محبوبیت فرش های ماشینی 700 شانه را به ما نشان می دهد.
برای دیدن بهترین فرش ماشینی 700 شانه، کلیک کنید.
تعریف تراکم و شانه در فرش‌های ماشینی
در کوتاه ترین تعریف فرش های ماشینی 700 شانه را چنین بیان می کنیم. فرش هایی که در هر متر عرض خود تعداد 700 گره دارند. آسان ترین و مطمئن ترین راه برای شناخت فرش 700 شانه، شمردن تعداد گره های موجود در هر ده سانتی متر عرض فرش و تعمیم آن به یک متر می باشد. هرچند شناسنامه فرش هم منبع معتبری برای در اختیار گرفتن اطلاعات لازم و ضروری جهت شناخت ویژگی های فرش می باشد.
هر تخته فرش در شانه مشخص، تراکم های متعددی دارد. در مورد فرش های ماشینی 700 شانه نوع رایج تراکم 2550 است. به عبارتی در هر متر طول این بافته ها تعداد 2550 گره بکار رفته است. شانه و تراکم یا همان تعداد گره های طولی و عرضی تعیین کننده ویژگی های مختلفی از جمله ویژگی های فنی و ظاهری می باشند. از این رو شاهد اختلافات فراوانی در فرش های ماشینی 700 شانه با فرش های 1000 شانه، 1200 شانه و 1500 شانه خواهیم بود که ریشه این اختلافات تنها در اختلاف شانه و تراکم است.

خصوصیات فرش ماشینی 700 شانه
هر چه تعداد تراکم و شانه در یک تخته فرش چه از نوع ماشینی و چه از نوع دستبافت بیشتر شود، فرش در هم تنیده تر و فشرده تر می باشد . زیبایی های فرش بیشتر شده و طراحان به کمک همین زیبایی و ظرافت نگاره ها و نقوش فاخری را بر روی فرش های با شانه و تراکم بالا پیاده می کنند. کمتر شدن ضخامت فرش دیگر ویژگی ای است که با بالا رفتن شانه و تراکم به وقوع می پیوندد.
فرش های 700 شانه با تراکم 2550 به دلیل ویژگی های زیر بسیار کاربردی و بسیار محبوب هستند:
1- داشتن ارتفاع نخ خاب بالا و خاصیت ارتجاعی که امکان و مقاومت فرش را در برابر تردد و فشار و رفت و آمد بالا می برد.
2- نرمی حاصل از ارتفاع نخ خاب بلند فرش 700 شانه برای مکان هایی از خانه که به جای مبلمان از فرش جهت نشستن استفاده می شود، معنا دار کرده است.
3- قیمت فرش های 700 شانه نسبت به سایر بافته ها ارزان تر است. دلیل ارزان بودن قیمت استفاده از طرح هایی است با پیچ و خم های کمتر، تولید انبوه ، دستگاه ها با بازدهی بالا و ... . می توانید فرش های 700 شانه را در قیمت ارزان اما کیفیت بالا تهیه نمایید و در قسمت های مختلف خانه پهن کنید.
4- در نظر داشته باشید انواع و اقسام نواوری ها در فرش های ماشینی 700 شانه انجام شده است. فرش هایی که پوشش دهنده تمامی سلایق سبک دکوراسیون و ... می باشد.
5- بهترین قالی های 700 شانه، با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند. الیافی که بدون پرز و ضدحساسیت هستند.
خرید انواع فرش‌های 700شانه
امکان خرید انواع فرش‌های 700 شانه در بالا ترین کیفیت و زیباترین طرح ها در قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی واگره فرش فراهم آمده است. فروشگاهی که به مراتب نسبت به فروشگاه های فیزیکی برتری ها و خدمات گسترده تری را ارائه می دهند در عین حال به علت ارتباط مستقیم تولید کننده با خریداران این فروشگاه های در اصطلاح دو سر سود هستند.
می توانید فرش های ماشینی 700 شانه را در دسته محصولات فروشگاه اینترنتی واگراه فرش انتخاب نموده و یا برای انتخاب سریع تر عبارت فرش 700 شانه را در موتور جست و وجوی فروشگاه سرچ نمایید. در زمانی اندک فرش های 700 شانه متنوعی در اختیار شما قرار می گیرد. هرچند تاکنون مزیت های متعددی برای فروشگاه های اینترنتی بیان شده است اما با شیوع ویروس کرونا اهمیت این فروشگاه ها دو چندان شده و شکی نیست که در حال حاضر تمامی خریداران از برتری های فروشگاه های اینترنتی خصوصا در مورد کالاهایی مانند فرش ماشینی به علت شرایط خاص نگهداری و حمل و نقل، بر کسی پوشیده نیست.
امکان خرید بهترین فرش های 700 شانه به قیمت کارخانه در فروشگاه اینترنتی واگره فرش وجود دارد. جهت خرید فرش بهترین برند و بهترین فروشگاه را انتخاب نمایید تا با حداکثر مطلوبیت کالایی باب میل خود تهیه کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا