خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

انتخاب فرش 1200 شانه برای پذیرایی

خرید فرش پذیرایی 1200 شانه

فرش های ماشینی را بر اساس هرآن ویژگی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم بندی می کنیم. دسته بندی های مختلف ما را بیشتر با این بافته های شگفت انگیز آشنا می کند و زمینه را برای خرید بهتر و متناسب تر فراهم می آورد.  یکی از مفید ترین دسته بندی ها، دسته بندی بر اساس شانه و تراکم است. شانه و تراکم واژگانی کاملا آشنا در بازار فرش و قالی و البته صنعت نساجی هستند در حالی که شاید بسیاری از خریداران معنای ان ار ندانند اما هنگام وارد شدن به بازار بسیار می شنوند.
در این مقاله به توضیح پیرامون شانه و تراکم می پردازیم و بیان می کنیم چرا این دسته بندی مهم است. برای آنکه بهترین شانه و تراکم با بخریم باید اطلاعاتی مانند نکات امده در متن مقاله را دانسته و هنگام خرید مد نظر قرار دهیم. پس اگر هنوز فرش مناسب خانه خود را انتخاب نکرده اید و جست و جو برای خرید بهترین کف پوش ادامه دارد، با مطالعه متن این نوشتار خواهید توانست گام مهمی در راستای خرید بهتر بردارید.

انتخاب فرش 1200 شانه برای پذیرایی
دسته بندی رایج بر اساس شانه و تراکم فرش های ماشینی را که تعداد گره های طولی و عرضی متفاوتی دارند، مجزا می کند. ما در صنعت نساجی به تعداد گره های زده شده در هر متر طول فرش، تراکم و به تعداد گره های زده شده در هر متر عرض فرش شانه می گوییم.
بر این اساس دسته های فرش های 500 شانه، 700 شانه، 1000 شانه، 1200 شانه، 1500 شانه و اخیرا 1600 شانه از دسته های قابل توجه در بازار فرش های ماشینی هستند که هرکدام خصایص خود را داشته و در برخی ویژگی ها سیر قابل پیش بینی دارند.
برای مثال با بالا رفتن شانه و تراکم در هر محصولی از صنعت نساجی:
1- ظرافت و زیبایی محصول بیشتر و بیشتر می شود
2- از ارتفاع نخ خاب کاسته شده و به همین دلیل فرش کم ارتفاع تر و نازک تر خواهد بود
3- مناسبت فرش برای مقاومت در برابر فشار و تردد و ... کاهش می یابد و دیگر باب مکان های پر رفت و آمد نخواهد بود
4- فرش انتخابی شایسته تری برای مکان های لوکس خانه خواهد بود
5- بر قیمت فرش افزوده خواهد شد و تخصص در تولید بالا خواهد رفت
6- تولید فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا در توان هر کارخانه و هر تولید کننده ای نیست و انتظار فرش های با کیفیت  وزیبا در شانه و تراکم بالا را تنها و تنها از کارخانه های معتبر و درجه یک داشته باشید.

فرش های 1200 شانه، فرش هایی هستند زیبا و با شکوه که در هر متر عرض خود تعداد 1200 گره دارند. گره هایی که با سوار شدن بر روی یکدیگر فرش را شکل داده و زیبایی بی نظیری خلق می کنند. به یاد داشته باشید هنگام خرید فرش 1200 شانه شما با تنوع بالاتری روبرو می شوید پس در انتخاب عجولانه تصمیم نگیرید و آگاه باشید تنوع فرش های 1200 شانه به حدی است که تمامی سلیقه ها و سبک دکوراسیون ها را پوشش می دهند. پس می توانید فرش با هر نگاره و طرحی را تهیه نمایید و از داشتن بهترین فرش 1200 شانه مطابق با خانه خود لذت ببرید.
فرش های مذکور را لوکس می نامند و به حدی زیبا و جذاب هستند که نام فرش های دستبافتگونه یا شبه دستبافت را به خود گرفته اند. واقع شدن این دسته در بین فرش های 1000 شانه و 1500 شانه موجب شده تا هم زیبایی فرش های 1500 شانه و هم کیفیت و دوام فرش های 1000 شانه را همزمان داشته باشد.
فرش پذیرایی باید هم از نظر کیفیت بالا باشد و هم ظرافت و زیبایی داشته باشد. فرش های 1200 شانه تراکم 3600، گزینه مناسبی برای پذیرایی است. فرش های لوکس ظریفی که در طرح ها و نگاره های زیبا بافته می شوند و علاوه بر زیبایی طرح و نگاره، فشرده و منسجم نیز می باشند.

خرید فرش پذیرایی 1200 شانه
برای خرید فرش ماشینی در هر شانه و تراکم، طرح و رنگ و ابعادی توصیه ما خرید از فروشگاه های اینترنتی است. فروشگاه هایی که به دلیل داشتن اصالت و تضمین کیفیت محصول و همچنین عرضه فرش با کیفیت به قیمت کارخانه بهترین فروشگاه هستند. هرچند تا چندی پیش فروشگاه های مجازی آنطور که باید و شاید شناخته شده نبودند اما با شیوع بیماری کرونا و دیده شدن واضح سرعت انتقال ویروس، لزوم در خانه ماندن و خرید از فروشگاه های اینترنتی چند برابر شد. خریداران با کسب مهارت و آموزش های لازم در زمینه کار با فروشگاه های مجازی و نحو خرید به راحتی به این فروشگاه ها اعتماد کرده و عدم اعتماد ناشی از نااگاهی از بین رفته است.
هنگامی که تصمیم به خرید فرش ماشینی 1200 شانه از فروشگاه اینترنتی می گیرید، در گام اول باید لینک فروشگاه مد نظر را انتخاب کرده و پس از اطمینان از انکه فروشگاه اینترنتی مربوط به همان برند انتخابی ماست در دسته محصولات به دنبال فرش ماشینی 1200 شانه باشید. علاوه بر این روش می توان با سرچ واژه 1200 شانه در موتور جست و جو تمامی فرش های موجود با این ویژگی را یافت. سرعت عملکرد فروشگاه های اینترنتی بسیار بالاست و هیچ روشی را نمی توان یافت که در همچنین زمانی تمامی بافته های 1200 شانه را در مقابل شما به نمایش بگذارد.
در قسمتی از فروشگاه راهنمای خرید اینترنتی منتشر شده است که لازم است پس از اطمینان از انتخاب خود ، مراحل را گام به گام بر اساس هرآنچه در راهنما آمده است ، طی نمایید .
خرید از فروشگاه های اینترنتی واگره فرش، به دلیل توجه به تمامی جنبه های از سوی فروشنده بسیار مقرون به صرفه، فاقد هرگونه ریسک خرید و در یک کلام رضایت بخش خواهد بود.
فروشگاه واگره فرش، بهترین فرش های 1200 شانه ماشینی را با قیمت عمده و تولیدی به فروش می رساند. جدیدترین مدل های فرش پذیرایی در این فروشگاه به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رسد.

انواع فرش های پذیرایی
محصولات 1200 شانه به صورت فرش 1200 شانه 8 رنگ و فرش 1200 شانه گل برجسته تولید می شوند که هر دو برای پذیرایی عالی است. محصولات گل برجسته با الیاف هایبالک و الیاف آکریلیک بافته می شود و فرش های 8 رنگ با الیاف آکریلیک بافته می شود.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا