خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

راهنمای خرید فرش کودک

خرید فرش کودک

کودکان ما سرمایه های بی نظیری هستند که به علت حساسیت های خاصی نیازمند مراقبت می باشند. کودکان حساس ترین افراد جامعه هستند و لازم است به آن ها توجه ویژه ای داشته باشیم. بسیار دیده ایم که هنگام خرید هر نوع وسیله ای والدین موارد مهمی ار از نظر می گذرانند که تنها در مورد کودکان صدق می کند. یکی از این موارد مهم حساسیت هنگام خرید فرش اتاق کودک است. فرش در هر فضایی بیشتری تأثیر را بر دکوراسیون می گذارد، لحاظ نکات مربوط به روانشناسی در کنار نکات مربوط به ویژگی های فنی فرش اتاق کودک موجب شده تا ما اقدام به نوشتن مقاله در دست نماییم. در نظر گرفتن تمامی معیارهای جسمی و روانی کودک هنگام تولید و خرید فرش اتاق کودک ما را به خرید فرش از برند واگره سوق می دهد.
اثرات روانی و جسمی فرش بر کودک شما به حدی مهم است که لامز است قبل از اقدام به خرید فرش اتاق کودک، موارد مطرح شده در این نوشتار را مد نظر قرار دهید. پس بد نیست با مطالعه این مقاله در راستای کسب آگاهی بیشتر در مورد فرش های ماشینی انتخابی مطمئن تر و رضایت خاطری بیشتر را رقم بزنیم.

راهنمای خرید فرش کودک
فرش در هر فضایی مهم ترین عنصر است و در اتاق کودک بدان علت که فرزند ما زمان زیادی را در کف اتاق مشغول بازی است، این عنصر بیش از سایر فضا ها اهمیت می یابد. وادلین هنگام خرید فرش اتاق کودک باید به سوالات زیر پاسخ دهند:
چه رنگی با جنسیت فرزند ما تناسب دارد ؟
با توجه به اینکه فرزند ما زمان زیادی را در کف اتاق مشغول بازی کردن است، کف پوش باید از چه جنسی باشد؟
بهترین مکان و بهترین روش برای خرید فرش اتاق کودک کدام است؟
چه طرح و نگاره ای برای فرزند ما مناسب تر است ؟
با توجه به شرایط خانه از جمله میزان نور گیری، ابعاد اتاق و ... رنگ زمینه مناسب فرش اتاق کودک ما کدام است؟
احتمال آلودگی توسط مواد غذایی و نوشیدنی در اتاق کودک بسیار زیاد است پس جنس فرش طرح کودکانه باید در برابر شست و شو مقاوم باشد .
هنگام خرید فرش اتاق کودک دقت داشته باشید تا تولید کننده و برند معتبری انتخاب نمایید. تولیدکننده های مختلفی اقدام به تولید فرش های ماشینی اتاق کودک نموده اند اما کیفیت بالا، زیبایی بی نظیر، در نظر گرفتن ابعاد روانشناسی کودکان و در نهایت داشتن قیمت مناسب از برند ها و تولید کنندگان خاصی از جمله واگره انتظار می رود.
انتخاب فرش مناسب و روش خرید ارزان قیمت تاثر بسزایی در مدیریت هزینه خانوار دارد. قبل از اقدام به خرید دسته فرش های اتاق کودک از فروشگاه های اینترنتی برند های مختلف را بررسی نموده و با مقایسه ویژگی ها و قیمت فرش های اتاق کودک از برند های مختلف، به برتر بودن فرش های اتاق کودک واگره فرش مطمئن شوید.

هنگام خرید هر نوع فرشی برخی ویژگی های ظاهری به صورت کلی در نظر گرفته می شود و دیگر ویژگی ها متناسب با زمان و مکان و ... مد نظر خواهند بود . در گام اول ابعاد فرش را انتخاب کنید. فرش به هیچ عنوان نباید بزرگ تر از فضای اتاق باشد و تا زدگی با قرار گرفتن قسمتی از فرش در لبه دیوار، موجب شکستگی و در نهایت پاره شدن فرش می شود. در مورد اتاق کودک فرش را کاملا منطبق با ابعاد اتاق انتخاب کنید تا هنگام استفاده از فضای اتاق کودک ما محدودیتی نداشته باشد. اما این نکته را در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان نباید اجسام سنگین بر روی فرش قرار گیرند.
لازم است طرح و نقشه فرش با جنسیت و سن و سال فرزند ما متناسب باشد. پهن شدن فرشی با نگاره های کودکانه و در نظر گرفتن اتاقی که زمینه آن را شخصیت های کارتونی پوشانده اند، آنقدر جذاب است که قطعا صاحب خانه ها را به انتخاب چنین طرح هایی سوق می دهد.

نرمی و لطافت فرش کودک
مورد مهم هنگام خرید فرش اتاق کودک توجه به الیاف خاب است. الیافی که مستقیما با پوست حساس و لطیف کودک ما در ارتباط هستند و از این رو لازم است به عنوان یکی از نکات بسیار مهم هنگام خرید مد نظر قرار گیرد.
در حال حاضر بهترین الیاف برای بافت فرش اتاق کودک، نخ اکریلیک و پس از آن نخ پلی پروپیلن است. ویژگی های زیر موجب شده تا فرش های اکریلیک و پلی پروپلین بهترین فرش ها برای اتاق کودک باشند که در فروشگاه اینترنتی واگره فرش هم عرضه می شوند.
1- الیافی ضد حساسیت و فاقد پرزدهی
2- تولید شده به کمک مواد طبیعی که سازگاری بلایی با بدن دارند .
3- در صورت داشتن شانه و تراکم مناسب ، خاصیت ارتجاعی دارند .
4- رنگی درخشان و شفاف با تنوع رنگی بالا

برای خرید فرش اتاق کودک کافی است وارد فروشگاه اینترنتی شده و در دسته محصولات فرش کودک را انتخاب کنید. فرش هایی با کیفیت بالا و زیبایی خیره کننده که توجه ما را به خود جلب می کند. متناسب با جنسیت فرزند خود و نکاتی که در بالا به عنوان نکات مهم در امر خرید فرش کودک مطرح شد فرشی باب میل و سلیقه از بین محصولات متنوع فرش کودک خریداری نمایید و با اطمینان از اصالت و کیفیت، خرید را به قیمت کارخانه انجام دهید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا